Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek! (? )

Miért ilyenek az emberek! (? )

Figyelt kérdés

Van egy " Barátnőm " vagy hát lehet egészen eddig nem is az volt, hanem csak úgy voltunk egymásnak. Eléggé hihetetlen és fura dolgot tudtam meg.

Elvileg én az idegeire megyek. Ezt mesélte nekem egy közös ismerősünk, mert felhozott a " Barátnőm " s hát ez jött ki.. hogy én az idegeire megyek. Holott meg ha együtt vagyunk akkor elröhögcsélünk, elhülyéskedünk, beszélgetünk, levelezünk. És most ezt nem értem, hogy miért? ha idegesítem akkor miért nem küld el a francba..? miért kell szemembe jó pofizni.. hátam mögött meg kibeszélni...

Miért ilyenek az emberek..?



2014. ápr. 25. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Acélos jellemű felnőtt lesz ebből is.. Valószínűleg jó vagy neki, amíg más nincs, felhasznál arra az időre. De kevés az infó nagyon (MINT MINDIG). Az emberek ilyenek, többségükben. Barlangban kell lakni, komolyan. Te légy egyenes, akármi legyen is.
2014. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyenekkel barátkozni? Miért nem küldöd el őt a francba? Miért ilyenek az emberek?
2014. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!