Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne látszódjon a tokám?...

Hogyan ne látszódjon a tokám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv.


Az a bajom, hogy viszonylag nagy a tokám, ha le nézek, fényképezés lesz, és hogyan álljak be úgy, hogy ne látszódjon? Ne nézzek le a kamerába?



2014. ápr. 26. 15:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Tudod, a kutyás kategóriában sokan nem szeretik az igazat... :) "ha már a százaléknál tartunk"

Nem tudom, mióta vagy itt, de én 2009 óta, szóval, szerintem ahhoz képest nekem szép arányom van. :) Egyébként a százalék nem csak a válasz helyességéből származik, hanem abból is, hogy te hogyan pontozod mások válaszát.

2014. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Egyébként, ki mondta, hogy hasonló problémában szenvedsz? Sehol nem találok ilyet.
2014. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

egész biztos vagyok abban, hogy neked is van testi hibád (senki sem tökéletes), és te sem tetszel senkinek, talán te is változtathatnál ezen...

És további jó OFFolást. Amúgy én 2012 óta, és elég ritkán pontozok más válaszokat, számítástechnika, emberek témakörben nézelődöm, esetleg átugrok tudományokhoz, ezotériához, tapasztalat:

számítástechnika: ez egy noob-site, a kérdező, ha valamit nem ért, lepontoz, elég nehéz minden fogalmat leírni és mindenki gépt távjavítani;

emberek: szerintem ne részletezzük;

tudományok: belekötnek mindenbe;

ezotéria: az alapján leszel értékelve, hogy vallásos vagy-e vagy sem, itt nehéz az ember dolga, mellesleg minden kérdés 50%-a alapból döglik, ha feltételezzük [és úgy is van] , hogy nincsenek szellemek...

2014. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

*te sem tetszel mindenkinek

bocsánat, ezt elrontottam :)

de a lényeg, hogy sorrendben reagálsz a leírtakra

egyébként te is csak offolsz, szóval szerintem itt lezártnak lehet tekinteni a vitát :)

2014. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Of course, most már elrontottad... csak azt ne mondd, hogy máshová akartad írni, vagy másnak; vita ugyanakkor lezárva. De lalább generáltunk némi forgalmat, a fogyasztó pirulák reklámja meg is érkezett az AdSense jóvoltából!
2014. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

komolyan nem értelek...

mit rontottam és mit akartam máshova írni?

ha elrontok valamit, akkor vállalom érte a felelősséget, akárcsak az általam leírtakért, engem így neveltek

de ez a tablettás dolgot sem értem

mondd, jól vagy? esetleg beszedtél valamit?

2014. ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
49%
felemelt fej, kicsit felülről fotózva optikailag csökkenti a kis tokát. De ezt egy egy közepes fotósnak tudnia kell. Majd ő segít beállni. Az ő dolga, hogy kihozza Belőled a maximumot.
2014. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

komolyan nem értelek...

mit rontottam és mit akartam máshova írni?

-ejha, már nem tudod, mit beszélsz, ember, vagy két 77%-os van, vagy elmész te valahová...amikor saját magad leírsz valamit, vállalod érte a felelősséget: akkor tedd is azt..

ha elrontok valamit, akkor vállalom érte a felelősséget, akárcsak az általam leírtakért, engem így neveltek

de ez a tablettás dolgot sem értem

mondd, jól vagy? esetleg beszedtél valamit?

-AdSense: a Google intelligens reklámalgoritmusa, az oldalon bérelt helyei vannak, ami az általam használt AdBlock Plus miatt nem látszik, de kikapcsoltam egy percre és hoppá: fogyasztószer reklám a kérdés alatt...

2014. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit frusztrálnak tűnsz. Szerintem pihend ma ki a fáradalmaidat. :)
2014. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a pszichológiai problémát. Valaki nem ért valamit, és ezt megpróbálja egy mosollyal átragasztani a másikra... persze, ha tudna olvasni, tudná, hogy mit hazudott, nem tenne így, de sajnos gyakran elfelejt dolgokat... Amúgy én ebben azt imádom, hogy azt hiszik, most ők fölényesek, de, mint az emberekhez elég jól értő ember mondhatom: tudom sajnálni az ilyeneket, hisz nem tudják, hogy a tudás mindenkoron mindenkinek olyan fölényt biztosít, amin nem fog az irónia...
2014. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!