Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ne látszódjon...

Mit tegyek hogy ne látszódjon nagyon a lenövés a hajamon?

Figyelt kérdés
Eredeti hajszínem sötétbarna és most szőke vagyok.Festés után kb 2 héttel már kezd látszódni a lenövés és nagyon csúnya,mert túl nagy a kontraszt.Egy csík sötétbarna és utána éles vonalban jön a szőke.Van valami esetleg festési módszer amivel elérhetem hogy ne legyen ez a nagy kontraszt és ne kelljen túl gyakran festeni? [link]

2014. ápr. 25. 00:12
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és a képen az a barna folt csak a fény miatt van!
2014. ápr. 25. 00:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor elég csak a tövét befestened, és a fele hajfesték is bőven elég rá. :)
2014. ápr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak hogy megnyugtasson, nem te vagy ezzel egyedül. Nekem 20 nap után ilyen: [link]


Nem lehet mit kezdeni, a tövét gyakrabban kell festeni, de akkor nagyon károsodni fog.

2014. ápr. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam festetni hogy első festésnél 1 festékkel csak a tövét festjük másodiknál kb 3 hét múlva 2-vel az egészet.De így is nagyon hamar meglátszódik és rettenetesen zavar :(
2014. ápr. 25. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak akik púdert, hintőport, szemhéjport, ilyesmiket használnak rá, fixálják hajlakkal. Habár így sem lesz tökéletes, de talán valamivel szebb. Én inkább szőkítem 1-2 hetente, így mindig tökéletes. Egyébként hogyhogy a szemöldököd sötéten hagytad? Ott is nagy a kontraszt, nem túl előnyös... szerintem legközelebb arra is jusson a hajfestékből, csak kevesebb ideig hogy ne legyen túl világos.
2014. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha a szemöldökömre csak azt a festéket teszem amit használok a hajamra kb semmit nem csinál vele,valamiért nem szőkíti ki pedig extra világos szőkét használok.Ezzel mit tudnék csinálni?
2014. ápr. 27. 15:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Szőkítőpor + festés akkor. De egy jó festék a fekete szemöldököt is kivilágosítja. Érdemesebb olyat használni. Pl Alfaparf, Lakmé, Berrywell. 9% oxival szoktam én felkenni, hamar világosbarna lesz a szemöldököm tőle.
2014. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a festéket keverem össze a szőkítővel?
2014. ápr. 28. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagy fodrász befesti a szemöldököd, de szerintem inkább közép vagy világosbarna legyen, ne szőke, max. sötétszőke, mert a már szinte fehér szemöldök akár viccessé is teheti az arcodat, ráadásul szintén lenőne, vagy eltöredezhetne, eléghetne.
2014. ápr. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen szőkét szeretnél, hiszen rengeteg árnyalata van a szőkének, de azt tudom, ha nem szimpla festéssel, hanem melírozással szőkíted a hajad, annak nagyon szép az eredménye és a lenövés nem csúnya. Ha valaki eleve barna és aztán rányom egy szőke festéket a fejére az nagyon ritkán sikerül szépre. Melíroztasd, kb 3. melír után gyönyörű szőke leszel.
2014. ápr. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!