Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne látszódjon a tokám?...

Hogyan ne látszódjon a tokám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv.


Az a bajom, hogy viszonylag nagy a tokám, ha le nézek, fényképezés lesz, és hogyan álljak be úgy, hogy ne látszódjon? Ne nézzek le a kamerába?



2014. ápr. 26. 15:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem, mi a bajod velem. Kérlek fejtsd ki, és ne rébuszokban beszélj. :)

:))))))))))))))))))))))))))))))))))):):):))))))))))))))))))))))))))))))))))):):):))))))))))))))))))))))))))))))))))):):):))))))))))))))))))))))))))))))))))):):):))))))))))))))))))))))))))))))))))):):):))))))))))))))))))))))))))))))))))):):):))))))))))))))))))))))))))))))))))):):)

Remélem tetszik ;)

Mégis mi vagy te? Pszichomókus?

Akkor üdvözöllek, én pedig közgazdász. :)

2014. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Mi bajom van veled? Rendben, tehát nem fogd fel, amit írok, vagy éppen csak nem akarod.

Leírtad: talán én is hasonló testi problémákkal küzdök.

Aztán, hogy hoppá, ezt elszúrtad.

Erre én ebben nyilván kételkedtem, erre leírtad, hogy most nem érted az egészet.

Ezt így most remélem a kommentek átolvasása után érted.

Szakmámat, érdeklődési körömet pedig egy anonim oldalon nyilván nem fogom hangoztatni. Köszöntem, OFF befejezve.

2014. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nálad komoly szövegértési problémák vannak. A javítást nem az írásom mondanivalójára írtam, hanem arra, hogy a "a téged sem szeret senki" helyett azt kellet volna írnom, hogy "téged sem szeret mindenki".

Egy anonim oldalon miért nem lehet leírni, mivel foglalkozol? Netán szégyenled? Én leírtam, most te jössz, ha már ennyire jól értesz az emberekhez. :)

2014. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nohátakkor, látod, mégiscsak benézted. Találd ki, mivel foglalkozom, majd jókat röhögök. Keresd mindenhol a fickót 62%-kal.
2014. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szóval férfi vagy. :)

Akkor már pár dolgot megtudtam róla. Férfi, aki Pesten lakik, és hihetetlenül bunkó, valamint nagyon okosnak gondolja magát. Szerintem társul hozzád egy kis üldözésmánia. :)

Ja, és nehogy elfelejtsem:


:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

2014. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, nem Pesten lakom, nem vagyok bunkó, csak bunkókkal és hülyékkel, és félretippeltél kb. 6000 km-t.

És tudnék neked ajánlani egy autoit scriptet ':)' karakterek beillesztésére, hihetetlenül hatékony.

put.clipboard(":)")

send("^v [ezt nagyon sokszor]")

send("Találd ki, mivel foglalkozom, ha nem a legegyértelműbbre vagy csak képes gondolni!")

2014. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Huhh, képzeld, véletlenül én is tudok programozni. Na? De te tudsz könyvelni? ;)
2014. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát azt éppen nem. Amúgy milyen nyelvek mennek? És nyugi, nem informatikus vagyok. Ja, és privátban, ha lehet, szegény már biztosan lefogyott azóta :); amúgy , hogy végre válaszoljak: előre nyújtott fejjel, nem idiótán előre nyújtott fejjel, kissé felfelé nézve, de nem túlzásba víve, és fotózzon felülről, ez még jól is néz ki pl. az Alpokban. Magyarországon nem sok helyen nyerő.
2014. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!