Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a Fb chat azt írja ki...

Ha a Fb chat azt írja ki valaki neve mellé hogy "Web" az azt jelenti számítógépről van fent?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 20:21
 1/6 anonim válasza:
igen
2014. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja..
2014. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Tőlem kérdezték már, h hogyhogy otthon vagyok, mert Web van kiírva, közben csak telefonról voltam. Lehet azért írt web-et, mert a böngészővel nyitottam meg és nem alkalmazással.
2014. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.


Nekem is volt ilyen,hogy "web" volt kiírva és telóról voltam fent.Nekem is mondták ismerősök.


Én az alkalmazást használom szóval nem értem,hogy akkor egyszer miért webet egyszer miért mobilt ír.

2014. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Asmodeus válasza:

Roppant egyszerű a válasz, csak alapvetően tisztában kell lenni a fogalmakkal. Ha azt írja ki, hogy "Web", akkor valamilyen webböngészőt használva lépett fel az illető. Ez lehet Asztali számítógépen, Laptopon, vagy akár Okostelefonon vagy táblagépen is, a lényeg, hogy egy böngészővel a www.facebook.com oldalra belépve használja az FB chatet.



Másik lehetőség, amikor valaki a "dedikált" Messenger alkalmazást használja okostelefonján, ez esetben ír ki "Messenger" vagy "Mobil" jelölést. Utóbbit régebben a Facebook kliensnél írta, de úgy tudom már nem lehet abból írni, kötelező a Facebook Messenger nevű appot használni üzenetküldésre.

2014. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Telefonról sosem vagyok böngészőből,mindig alkalmazásból mégis WEB-et ír ki..
2014. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!