Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismeretlen.hu-n ismerőst...

Vanessza ^.^ kérdése:

Ismeretlen.hu-n ismerőst keresek! Ségítene valaki?

Figyelt kérdés

Nos megtaláltam a lélektársam, de el is vesztettem! Szóval ismeretleneken beszélgettem ma a 15 éves Zsolttal akinek elmondtam, hogy mennyire magamalatt vagyok. Nagyon jót beszélgettünk, de sajnos befrissített az oldal, kidobott a chatből és ugye ismeretleneken nem lehet visszahozni az előző partnert. De én tényleg nem akartam kilépni! Utána vagy 70 embert zaklattam azzal a kérdéssel h Zsolt? ZSOLT VAGY? Te vagy Zsolt???

Most szertném megtalálni. Hisz LÉLEKTÁRS! Én hiszek az ilyenben, hogy két ember kiváltképp megérti egymást, annak ellenére, hogy nincs köztük legjobb barátság vagy szerelem. Ez egy más fajta kapcsolat. Szerintem mindenki mellé rendel a sors valakit, nemtől és kortól függetlenül.

De ez most mindegy is. Szeretném megtalálni még ha kevés esélyt is látok rá. Kérlek segítsetek nekem ebben, kérdezétek meg 15 éves Zsolt ismerőseiteket a dologról. Irányítsátok ide légyszi az illetőt!



2014. ápr. 22. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen futóbolond vagy egyébként?
2014. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Futóbolond alatt mit értesz? Van egy pár rögeszmém, de nem vészes, annyira.
2014. ápr. 22. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mindenesetre sok szerencsét.
2014. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 22. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ZsooooOOooOlt, merre vaaaaAAAagy????


nem látom :(

2014. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha a sors valóban neked szánta volna, az oldal nem frissített volna pont ekkor.
2014. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!