Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Élt vajon olyan ember, aki...

Piriiiiii kérdése:

Élt vajon olyan ember, aki szűzen halt meg, de megélt mondjuk vagy 70 évet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 01:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jó úton haladok e felé, 21 f . de első biztos nem leszek
2014. ápr. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem igen. Ha valaki valamilyen testi/lelki/pszichés problémával születik, vagy gyengeelméjű, akkor leélheti úgy szerintem az életét, hogy soha nem szexel. Sajnos.


De egy egészséges ember szerintem előbb-utóbb szexelni fog, ne aggódj.

2014. ápr. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Sir Isaac Newton elég sokáig élt, és szüzen halt meg. Mondjuk ő aszexuális volt. De biztos vannak ismeretlen emberek, akik szüzen élték le az életüket.
2014. ápr. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Hat persze. Regen sokkal erkolcdosebbek voltak az emberek. Sok apaca is. Sot, ha igaz, kedvenc ironom, Jane Austen is szuzen halt meg.

Ez a ciki a szuzesseg dolog napjaink hozomanya.

2014. ápr. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok híres ember van, akikről köztudott.

Én kettőről tudok, Gogol és Dalí.

2014. ápr. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám nagynénje 98 évesen halt meg, és 100 százalék, hogy szűzen. Nem szerette a férfiakat, udvarlója sem volt soha, pedig volt elég jelentkező. Emellé nagyon vallásos is volt gyerekkorától fogva.
2014. ápr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan, főleg nők. A szerzetesek még ma is szűzek maradnak. De régen azok a nők is szűzen haltak meg, akik nem mentek férjhez.Sőt, még ma is élnek ilyen nők.

Csak ma hiszik azt a fiatalok, hogy egy embernek feltétlen szüksége van a szexre.

2014. ápr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

igen, főleg a vallásos emberek körében

apácák, szerzetesek

2014. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egészen biztos.
2014. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, akik valamilyen fogyatékkal élnek vagy netán a vallása miatt, ezeket el tudom képzelni. Nekem egy rokonom 30 év körül van (nem tudom pontosan) nő. Egyedül járókerettel tud mozogni, elhízott és szellemileg sem ép teljesen. Persze, még neki is lehet párja, de őszintén szólva nem hiszem, hogy lesz. Őt is lehet szeretni, kedves, aranyos meg minden, de olyan dolgok járulnak mellé, amire szerintem nem vágy senki sem egy párkapcsolatban. Nem mellesleg pedig a szeretkezés is elég nehezen kivitelezhető lenne.

Egyébként szokták mondani, hogy senki nem hal meg szüzen mert az élet mindenkit meg..... már bocsánat:)

2014. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!