Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valaki nem túl fényes...

Ha valaki nem túl fényes tanuló ember hogy jól fizető melót kapjon, akkor milyen meló van mondjuk ahol legalább a társaság jó, mondjuk sok fiatal, sok a jó nő és lehetőleg csapat és nem egyéni munka?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyari munka.
2014. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fizessen is meg jó nők is legyenek, de tanulni azt nem akarsz, mi?:D ahhh...
2014. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg Walter White-ot hogy korrepetáljon kémiából.
2014. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

13:44


Ez a mai fiatalság! Minden kell nekik, mindenre igényük van, de hogy megdolgozzon érte.. na azt már nem!

2014. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam, most MLM-mel foglalkozok, nekem hozta az elvárást :D Ha van egy kis spórolt pénzed, meg néhány jó ötleted, akkor én valami vállalkozásban gondolkoznék. Alkalmazottként még 2 diplomával sincs biztosítva a jó meló hely, nemhogy érettségivel. ://


L/20

2014. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó de az a véleményem az MLM-ben kb 100-ból 98 ember pénzkeresés helyett csak elkölti a pénzét, és csak azért mondja szinte mindenki, hogy jól megy, hogy hátha akkor belépsz. Nem tartozom abba a karizmatikus, idegeneket hívogató 2%-ba, aki boldogan alszik akkor, ha sok embert beszervezett egy olyan bizniszbe, amiben gazdagsággal hitegetés miatt szinte mindenki pénzt veszített és én az ő beszervezésükből kapok jutalékot.

A gyárakban úgy láttam teljesen vegyes korosztály dolgozik és általában sietsz, nincs se engedélyed se időd a társaságot bármennyire élvezni, max meló után. Bár az is valami. Más ötlet?

2014. ápr. 15. 21:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg ha vállalkozást indít valaki spórolt pénzből akkor úgyis 1-2 munkatárs akit fel tudok venni az nem vmi nagy társaság, ennyinél még egy irodában is több ember van. Olyan meló kéne, hogy mondjuk van vagy száz ember akikkel együtt vagy.
2014. ápr. 15. 22:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy nagy gyárban, vagy telefonálós irodában gondolom nem nagyon szabad beszélgetni, hisz az csak rontaná a teljesítményt.
2014. ápr. 19. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!