Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak h feszes legyen...

Nagyélmény kérdése:

Mit csináljak h feszes legyen a cicim? Mert melltarto nélkül lóg?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mell feszességes alkati dolog, azt nem lehet megváltoztatni. (A hiedelmekkel ellentétben sporttal sem, mert a mellben nincsenek izmok - csak alatta -, ezért nem hat semmiféle sport rá.)
2014. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

1: az épp elég. Ha összenyomod a két tenyeredet a mellkasod előtt, vagy felemeled a súlyzót, a mell is emelkedik. Ha ezeket az izmokat erősíted, a mell is följebb megy.

A lágyság is összefügg valamivel, mert nekem 33 éves koromig tök tömör volt, és 1 hét alatt lágyult meg nagyon, mialatt kínai angyalgyökeret ettem fogyás céljából - és meg is nőtt a cicim egyúttal.

Az segít még, ha nem hordasz melltartót, akkor a saját súlya is edzi a melltartó szalagokat.

Én amióta lágy, szoros sztreccs pólót veszek rá, akkor nem járja a maga útját gyaloglás közben.

szeretnék leszorítós melltartót is, de nem találok, csak bebújósat, cipzárosat szeretnék.

2014. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van, hogy a mellizomokkal együtt mozog a mell is, csak ha a bör és a tartószalagok meg vannak nyúlva - márpedig a lógós mellnél ez van - azon nem változtat semmit a sport.
2014. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezért különböztettem meg a megfogalmazásban, hogy mi az, amivel emelni lehet rajta, és mi az, amivel lassítani a nyúlást. A tömörítés titkát nem tudom, de nagyon szeretném visszacsinálni a tömör cicit!

Te is lány vagy?

2014. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg :D
2014. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!