Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lany,15 eves,164 cm,64 kg,80-8...

Lany,15 eves,164 cm,64 kg,80-85-os melltartomeret, homokoraalak. Ezek jo aranyok szerintetek, vagy lehet fogynom kene?

Figyelt kérdés

#cm #lány #melltartó #kg #arany?fogyas
2013. dec. 27. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó ez így, nem kell fogynod, bár egy kép ezért segítene, még nem is kell rólad, csak egy hasonló/ugyan olyan alkatú lányról/nőről is elég.
2013. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de egyetlen arányt sem írtál, de egy 15 éves lánynak szerintem kicsit könnyebbnek kellene lennie.
2013. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Neked kell eldöntened, hogy mit akarsz nem pedig másnak! Fogyni szerintem neked nem kellene, de ha ezen gondolkozol akkor inkább mozogj egy kicsivel többet és egyél gyümölcsöt meg zöldséget.
2013. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én majdnem 15 évesen a 162 centimmel 5o kg vagyok és nem vagyok se csontváz se deszka. Szerinted? Még jó ,hogy kell fogynod.
2013. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!