Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátnőmnek 75A melltarto...

Barátnőmnek 75A melltarto mérete van.170cm magas.50kg.14Éves. Zavarja őt mert azt mondja hogy pici. Szerintetek is pici? És még nőhet neki? Sportol, tornázik. Ez is befolyásolhatja?

Figyelt kérdés

Engem nem zavar :) szerintem még jo is. inkább legyen feszes és kerek mint egy nagy logos tőgy:). de őt sajnos zavarja mert körülötte lévő lányoknak 85B.s ek vannak. Hozzáteszem ők 160cm ek és ducibbak.

A sport befolyásolhatja a mell méretet? és még nőhet neki?:)

A válaszokat előre is köszönöm!.



2013. júl. 20. 12:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

mivel a mellben van zsírszövet is ritka hogy egy vékony lánynak nagy melle van,úgyhogy igen,befolyásolja

az A a legkisebb kosárméret,úgyhogy kicsi,de még bőven nőhet,viszont ha ilyen vékony marad kicsi rá az esély hogy nagy(nagyobb) lesz

2013. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Nem akarom elkeseríteni, de ebből még bármi lehet. Lógós tőgy is. Sokkal könnyebb az élet a kisebb mellel. Egy idő után az ember kövérnek érzi vele magát, mert az sem lesz mindig feszes. Az ember füle is nyúlik az évek folyamán, ha kicsit nehezebb fülbevalókat hord, akkor nem kicsit nyúlik.

Induljunk ki abból a kis bőrtömlőből, mi van akkor a nagyobb bőrtáskával?

2013. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És ez a 75A, olyan mint ha nem is lenne melle? vagy nincs is?:) nem lattam még neki hisz 14 éves. De ha melltartó nélkül van azért 75A az van? vagy nem a legkisseb?:) nbem nagyon értem
2013. júl. 20. 15:40
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nincs melle, nem is lesz, és ha véletlenül mégis megnőne, akkor plasztikáztatná, mert az csak egy genetikai tévedés lenne, hisz ő lenne az első nő a világon, akinek alapból semmi melle nincs. Érted?
2013. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem 75B kell, és én így is látom, hogy kicsi a mellem, pedig egy számmal nagyobb akkor az övétől. Szenvedek vele, fürdőruhánál és melltartónál is muszáj push up-os kosarasat vennem, mert különben szétplöttyed az egész, nem valami nőies a pólókban.. :( Ha hízik, akkor természetesen nőhet is neki.
2013. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha még csak 14 éves, akkor nőhet 18-20 éves koráig. Ha hízna, akkor lehet, hogy mellre is hízna, ezáltal nagyobbak lennének neki. Én ugyanilyen (majdnem) méretű vagyok. A lényeg, hogy formás legyen a melle. A sporttól nem fog nőni!
2013. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én eléggé testes vagyok, viszont nagyon lapos mellbőségben. Szóval nem tudom, genetika is befolyásolja.:)
2013. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
én is vékony vagyok mégis 75/D a méretem...nem ettől függ. EZ genetika. Anyukájának mekkora a melle?
2013. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok (derékban főleg) 70C-s melltartót hordok. De mondd csak meg nyugodtan a barátnődnek, hogy kisebb mellel sokszor könnyebb az élet..
2013. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó: Ezt sosem értettem, magyarázd már el nekem. Miért könnyebb az élet sokszor kisebb mellel? Jó, nem azokról a hatalmas mellekről beszélek, de sokkal szebb és nőiesebb, ha egy nőnek vannak mellei. Többen megbámulják, szebben állnak a pólók rajta, van dekoltázsa, ami szexibb.. A kis mellű nők szenvednek ettől a legjobban, a nagy mellnek mik a hátrányai?
2013. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!