Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap elhagytam a pénztárcám...

Tegnap elhagytam a pénztárcám a Lidl -be, van értelme rákérdezni?

Figyelt kérdés
Kasza után van egy kis hely az ablaknál pakolni és ott hagyhatam valószinűleg a pénztárcám pakolás közbe, kimentem és rá 2percre kezdtem keresni, visszamentem de nem mentem be csak kintről megnéztem és nem láttam ott kb 5-7ember kijött azóta és egy kopasz fickó igen nézet rám, biztos ő vihette el. van értelme megkérdezni? igaz szerencsére nem volt benne sok csak egy ezres és három tippmix amiből egy nyert 900 valamenyit...

2014. ápr. 30. 06:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
haverom szerint felesleges visszamenni tegnap mondta rá 2percre de vissza mentünk kivülről megnézni, bezzeg ő mikor lementünk az állomásra mondja a dumáját hogy ő be is ment volna ha a saját pénze lett volna..... szemét nem csak kihasznál néha.... akkor kusba van mikor nekem lenne szüksègem segítségre
2014. ápr. 30. 07:09
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Most mibe kerül? Bemész, megkérded, és ennyi. Az egész művelet belekerülhet talán két-három percbe...
2014. ápr. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha nem voltak benn iratok akkor nagy mákod van. Azokat pótolni nem kevés utánajárás és pénz.

Természetesen érdemes megkérdezned, hátha a pénztárban hagyták. Veszteni valód nincs...

2014. ápr. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Kíváncsi vagyok hogy te helyből vagy ilyen hülye hogy nekifutásból? Nem elég hogy LUSTA vagy visszamenni és megkérdezni/megnézni(bezzeg Tippmix kitöltésre van idő), de utána még gyanúsítgatsz embereket. Remélem az összes iratod benne volt, bár biztos vagyok benne hogy anyu/apu intézné neked a papírokat újra. Nyomorult
2014. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van teljesen. Inkább felteszed itt a kérdésedet, nem hogy megnéznéd... Tényleg ennyire életképtelenek társadalmunk fiatalságának képviselői? :)
2014. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vissza mennék, egy próbát megér.
2014. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4-es mit képzelsz te magadról hogy így sértegetsz..... nyomorult a jó tudod kicsodád....
2014. máj. 1. 19:23
 8/18 anonim ***** válasza:

"rák egye ki a páva hajadat te barna ci gány g eci! essen ki a barna szemed, megtalálak de úgy össze verlek anyád se ismer meg te semmire kellők vagytok ti 10en mocskos ingyenélők "


:D

2014. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Micsoda frappáns levél :D
2014. máj. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért remélem ezzel a "haverral" vernél meg :D Biztos király lenne
2014. máj. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!