Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi mentálisan,...

Miért van ennyi mentálisan, lelkileg, agyilag valóban beteg ember?

Figyelt kérdés
Neten is, de a valóságban is. Nem sértésnek szánom a kérdést, csak egyszerűen elkeserít, amit folyamatosan tapasztalok etéren. Mit lehetne tenni? :(

2014. máj. 1. 23:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Mert majmoknak nem való a civilizáció, azért.
2014. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

ez az ország ilyen embereket termel

az okokat nyilván tudod

2014. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Egymást tesszük ilyenné.
2014. máj. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos nekem a legjobb barátnőm jár hasonló cipőben :/ egyébként fogalmam nincs mi váltja ki, de valószínű a stressz.
2014. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mennyi?
2014. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Embereket segítő szakmát kell választani. Talán egy megoldás, de mindig sokkal több beteg ember lesz mint egészéges. És ha az egyik elkezdi, akkor folytatja a másik is.

Nem szeretem a tényt, hogy létezik a depresszió és mindezek a dolgok amik belerántják az embert abba hogy a rossz dolgokat vegye csak észre. Elégedetlenek mindennel. Alapjáraton önzők, már a kisgyerek is boldogtalan ha elveszik a homokozóban a kislapátját, irigy mert másnak szebb van... aztán ahogy fejlődünk ezek ugyanúgy megmaradnak, csak kicsit szelídebben.

2014. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És 35 évesen, érettségi nélkül milyen szakmát tudok tanulni, ami által segíthetnék? Komolyan kérdezem, nyilván nem pszichológiai területre gondolok, mert hát az már diplomás végzettség, de van-e esetleg olyan terület okj keretében, ami által kicsit én is segíthetnék?
2014. máj. 2. 00:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a változtatást az iskolákban kellene elkezdeni, a gyökereknél, hogy a jövő kor társadalma már ne legyen ilyen.Persze ez nem válasz a kérdésedre sajnos. Talán szociális munkások foglalkoznak hasonló 'segítő' területtel?
2014. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
első guglizásra a rehabilitációs szakember jött ki, de keresgélj az okj képzések közt és a lakóhelyeden, vagy valami önkéntes helyen biztos lehet segíteni.
2014. máj. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben azóta én is gugliztam, szociális ápolói és ahhoz kapcsolódó hasonló képzéseket találtam eddig. De megnézem a rehabot is. És utána fogok érdeklődni még jobban.
2014. máj. 2. 02:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!