Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen tolakodóak az...

Miért ilyen tolakodóak az emberek, miért kell belemászni az ember aurájába, miért lett ennyire jellemző az extroverzió?

Figyelt kérdés
Az élet minden területén találkozom az emberek pofátlan nyitottságával. Jó én sem otthon ülök egész nap és nem beszélek senkivel, de lassan már mégis ott tartok. Sétálok az utcán, fülemben a füles és leszólít egy nő, hogy merre van ilyen meg olyan bolt..Ki sem vettem még a fülest, de már löki a sódert, holott jól hallhatóan bömböl a zene..Logika.. Ülök a buszon még van kb 10 hely, hát persze, hogy mellém ül le az öregember (szintén füles fülemben) és még beszél is hozzám,de kb olyasmiről, hogy milyen szép az idő.Oké... Elmegyek barátomhoz, erre nem hagy békén a nővére, folyton faggat a magánéletemről, mindent tudni akar rólam. Suliban folyton a párkapcsolatomról faggatnak, mellém akarnak ülni, belebámulnak a telómba. Oké, érdeklődés, de mikor nyilvánvalóan radikális hajszínváltozáson mentem keresztül, akkor miért kell megkérdezni, hogy hajszínt váltottam-e? Hová akarsz továbbtanulni? ?Mindig kitérek a válasz elől, nem titkos, és nem szégyellem, de kinek mi köze hozzá? Tolakodás, rámászás mindenhol..Sosincs nyugalmam.. Ha könyvet olvasok, akkor rchtig, hogy 5 percen belül megtalál valaki, hogy MIT OLVASOL?MIRŐL SZÓL? Miért nem lehet az embernek nyugalma ?:'( 19 L
2014. máj. 2. 17:49
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ennél durvábbak is vannak. Amikor idegenek szólogatnak be engem az háborít fel.
2017. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!