Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen féltékeny?

Miért lett ilyen féltékeny?

Figyelt kérdés
Néhány hete 50% ínszalagszakadásom lett egy baleset miatt, és azóta már tudok járkálni, de nagyon nehezen és lassan, és ezért a barátaim, rokonaim vásárolnak be nekem, végzik el a házimunkát, stb. Tegnap az egyik barátom felhívott, hogy épp a tescoban van, kell-e nekem, valami, én gyorsan le is diktáltam neki, hogy mi kell. Egy fél óra múlva hívott a párom, hogy kell-e valami a boltból, menjen-e be mert hamarabb végzett és feljönne hozzám. Mondtam, hogy nem kell, mert már bevásárol nekem ez és ez, és jöjjön nyugodtan, nem kell semmi ezen kívül. Amikor felért hozzám, már felhozták nekem a bevásárolt cuccokat, és egy kicsit beszélgettünk, de mikor megjött a párom, mondta, hogy na akkor megy nem zavar minket, stb. Amint kilépett az ajtón, párom szörnyű féltékenységi rohamot csapott, hogy nem látom, hogy néz rám, meg stb, meg soha többé ne álljak vele szóba. Őszintén nem értem miért lett ilyen féltékeny, eddig soha nem volt az. Most mit csináljak, nem akarok emiatt még egy veszekedést, de azt sem akarom, hogy minden kapcsolatomat ezek után meg kelljen szakítanom, mert ő féltékeny.
2014. máj. 3. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Elöször beszélj a "pároddal", hogy ha nem bízik benned, akor nincs értelme a kapcsolatotoknak.

Másodszor ne engedd, hogy "megtiltsa azt, hogy bárkivel is szóbaállj.

HArmadszor, ha nem tér észre, akkor keress más valakit magad mellé, mert egy csak rosszabb lesz.

2014. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem létező férfi-nő barátságokat ápolsz addig ezen nem is lehet segíteni...

Lehet jobb lenne ha hagynátok egymást mert ha már ilyen van akkor ott már nehezen lehet jobban kijönni a dolgokból!Én nekem is vannak ilyen kapcsolataim és igen is jogosan féltékenyek rám,az ilyen "barátságok" megmérgezték az összes kapcsolatomat még akkor is ha tényleg nem volt semmi.

2014. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Évek óta együtt vagyunk, és eddig soha semmi baja nem volt a barátaimmal, együtt járunk bulizni, kirándulni, és soha eddig nem volt féltékeny. Eddig nekünk soha nem volt a kapcsolatunkban ez probléma, olyan helyen dolgozom ahol egyedül vagyok nő, mégsem féltékeny a kollégáimra, és én se rá, pedig az ő munkahelyén is nőuralom van. Nem értem ezt az egészet!
2014. máj. 3. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:

És szerinted van oka féltékenynek lenni?

Nem esetleg olyan barátod volt aki az exed is egyben?

Esetleg láthatott olyant amit nem kéne?

Ha a páromhoz mindenféle barát járna fel az ellenkező nemből,akkor igen csak herótos lennék Én is :) Ezért nem is érdekel olyan ember aki ilyen barátságokat ápol,meg esetleg könnyűvérű :)

2014. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem volt az exem, nem adtam okot a féltékenységre, még csak két méternél közelebb sem voltam hozzá. Van az illetőnek barátnője, ő is a baráti körünk tagja.
2014. máj. 3. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:

felengedted a lakásodra,lehet ezzel volt baj...Az az igazság Én ezt nem tudom,tőle kell megkérdezni.

De ha már itt tartatok akkor 2 dolgot teszel.Mész és szakítasz vele,vagy bocsánatot kérsz tőle a semmiért és próbálkoztok még....

Valószínű a párodat is vágták már át ,így lehet innen is ered a féltékenység...Ilyenkor az kell hogy keresd és ne add fel,bizonyítani kell neki hogy tényleg őt szereted és nincs oka féltékenynek lenni,de ha nem ezt csinálod akkor szakíts és vess minél előbb véget ennek.

2014. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!