Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny lett, vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lett, vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy nőcsábász barátom, akivel már 2 éve jóban vagyunk, de csak nem régóta vagyok szingli. Azóta be is próbálkozott nálam párszor, de mindig elutasítottam, legalábbis a szexet, a smárolásban még benne voltam, mert jól esett. :D Kicsit reménykedtem benne, hogy esetleg ő is többet érez irántam, de már egyáltalán nem értem. Most bemutatott egy haverjának, de mikor látta, hogy mennyire bejövök neki, akkor elkezdett furcsán viselkedni. Pl puszilgatott, ölelgetett engem csakúgy - ilyet még soha nem csináltam (kivéve mikor bepróbálkozott azon a néhány estén). Aztán pedig kettesben hagyott minket, hogy ismerkedjünk. Úgy tűnt, össze akar hozni a haverjával. De utána megint fura lett. Elhívta a haverja kiszemeltjét (épp alakul köztünk valami kapcsolatféleség). Én addigra eltűntem, erre felhívott a nőcsábász barátom. Már kicsit ittas volt, meg is lepődtem, hogy hajnalok hajnalán felhív, nem szokott hívogatni. Másnap pedig írt faceboookon, és meglepően érdekeltem... vagyis jobban érdeklődött felőlem, mint általában. Már az meglepő volt, hogy írt... mikor találkozunk, utána napokig, v egy hétig nem szokott keresni. És írta, hogy hiányolt előző nap miután eljöttem. Ilyet sem mondott még soha. Azt veszem észre, hogy minél jobban azt éreztetem vele, hogy nem érdekel, annál inkább érdeklem őt. Én már nem tudok kiigazodni rajta. Lefeküdni nem fogok vele ha nem járunk...ezt meg is mondtam neki mikor bepróbálkozott. Miért ilyen furcsa, talán féltékeny lett, mikor meglátta, mennyire bejövök a haverjának?

21/L


2014. jan. 18. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
ha ennyire nőcsábász a srác akkor biztos megszokta azt hogy nem utasítják vissza a csajok a szexet, ez bántja az egoját, hogy nem feküdtél le vele, de az is lehet, hogy rájött hogy te kellesz neki, kérdezd meg tőle, hogy mit akar :D
2014. jan. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!