Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 évnyi házasság után, lett...

10 évnyi házasság után, lett egy kapcsolatom, túlságosan féltékeny vagyok, vagy igazam van?

Figyelt kérdés
A páromnak is 9 évig tartott az előző kapcsolata, fél éve összeköltöztünk, és 3 hét múlva megcsalt azzal a nővel akivel együtt élt, azt mondta megbánta, stb... egy darabig nem is beszéltek , most viszont megint jönnek a hülye kifogások hogy telefonon beszéljenek, meg találkozzanak. A párom viszont nem érti mért vagyok féltékeny. Nagyon sokat veszekszünk ez miatt. Szerinte nincs okom rá, de hogy higgyem el azok után hogy lefeküdtek egymással a kapcsolatunk alatt.
2014. márc. 1. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ennek a kapcsolatnak már annyi. Jobb ha gyorsan ki lépsz.
2014. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem tudod megbocsátani, minek maradtál vele?
2014. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mar az elejen megcsalt, vissza-vissza jar d@gni az exehez.

Te ott hagytad miatta s ferjed, lehet rosszul dontotel.

2014. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még képes vagy úgy írni róla, hogy a "párod?" Összeilletek.Ő megcsal,te meg elviseled.
2014. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat.... 3 het utan megcsalt es most azzal a novel, akivel egyebkent kozos multja van, talalkozgat, beszelget, es meg csodalkozik, hogy feltekeny vagy? Teged teljesen madarnak neznek.

Biztos lehetsz benne, hogy folyamatosan csal. Mar bizonyitotta, hogy az uj kapcsolat nem akdalya, hogy lefekudjon massal. Vele elt, ergo az este a masik no, illetve meg a kontaktot is keresi vele. En kilepnek ebbol a helyedben.

2014. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is ugy látom hogy jobb ha kilépek, csak sajnos én még szeretem nagyon, és igy nagyon nehéz.
2014. márc. 1. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegy erot magadon. Kesobb ez csak nehzebb lesz es sokkal megalazobb. Osszetori a szived, de az is ha egy olyan kapcsolatban vagy ahol erzed, hogy csalnak.
2014. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyből ha ezt meg tudtam volna dobtam volna ki cuccait...Hagyd el...szereted még? vagy csak hülye vagy, hogy még vele vagy?
2014. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!