Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy ilyen szerenc...

Hogyan lehet egy ilyen szerencsetlen fiatal szerencses?

Figyelt kérdés

Olyan akinek nincsenek baratai,sem parkapcsolata.Nem akar neki semmi sem ossze jonni.Depivel kuzd,gyakran faradt csunya is.


Hogyan valtozhat meg


parkapcsolat


baratsag szerzese


lelki bealitottsag teren?


Koszonom. :)



2014. máj. 3. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológus csodákra képes, saját tapasztalatból mondom.
2014. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában az működni szokott, hogy ha ráveszi magát arra, hogy önsajnálat helyett tegyen is valamit azért amit el szeretne érni.
2014. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első lépésként kezd el bízni magadban. Pl. én szinte biztos vagyok benne, hogy nem vagy te olyan csúnya, mint ahogy beállítod magad, max. pár tahónak nem tetszettél és ez rögzült beléd, de majd lesz, akinek fogsz úgy tetszeni ahogy vagy.

Nincs olyan, hogy semmi se jön össze, pl. tudsz járni, tudsz netezni stb. ha így érzel, gondolj az egyszerű dolgokra, h már pedig azok mennek és kész.

Kezdj el pozitívan gondolkozni, minden rossznak van jó oldala is, keresd a jó részét. Akkor is, ha nehéz.

Fáradtság terén, sportolj, ha csinálod, akkor vitamin komplex abba segíthet, de esetleg házi orvosodtól kérdezd meg, hogy nem-e lehetsz vérszegény emiatt.

Barátság szerzése: keress hozzád hasonló embereket, pl. érdeklődés területén neten, és sz@rd le azokat, akik nem akarnak veled barátkozni.

2014. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


1.Melyik pszichologust tudnad ajanlani?


2.Nem tudom ki beszelt itt Neked semmit tevesrol...


3.Nagyon koszonom.:)

2014. máj. 3. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, ha esetleg a pozitív látás módban az első lépések sikertelen nyugodtan szólj nekem és ha tudok segítek még több tippbe, tapasztalatból beszélek, eleinte nekem is kellett segítség.
2014. máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi adnal vmi loketet?
2014. máj. 3. 23:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldtem privibe! :)
2014. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!