Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már kezd nagyon elegem lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZsomborsKandúr kérdése:

Már kezd nagyon elegem lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves srác vagyok. Jó pár kapcsolaton estem már túl és kezd nagyon elegem lenni.

Nem tudom meg találni azt a bizonyos lányt akivel lenne értelme normális kapcsolatot alakítani.

Nincsenek olyan nemű problémáim, hogy nem tudok összeszedni valakit vagy ilyesmi, meg szerintem nem is vagyok valami nagyon nem kívánatos csávó...

Majdnem mindenről van véleményem és a legtöbb emberrel el tudok beszélgetni, többnyire azért mert sok időt töltöttem felnőttekkel, szóval nagyából mindenről alakult ki véleményem.

Nem rég volt egy olyan kapcsolatom amiben fiatalabb volt nálam a lány, de csak arra kellettem neki, hogy a barátnőinek mutogasson és elmondhassa, hogy idősebb pasija van. Van valami tanácsotok? hol lehetne normális lányokat találni?



2013. ápr. 29. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a lányok nem éppen a hosszabb kapcsolatokat preferálják, tapasztalatból mondom.:D 16f
2013. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De már néhány kedves barátomnak bejött és nem éppen kellemes amikor megtalálnak azzal, hogy jaj annyira szeretem meg ő is engem stb..stb.. Elég kellemetlen. Nem olyat szeretnék találni aki csak "van" nekem, hogyha éppen úgy jön akkor megfogdossam ilyesmi, hanem olyan akivel szívesen eltölteném akár a komplett nyarat! Biztos van ilyen de már nem tudom hol keressem és, hogy. Mielőtt valakire ráhajtanék megszoktam ismerni őket tüzetesen szóval, hogy normális legyen a nyaram lassan kéne valami " jelöltnek" jönnie...
2013. ápr. 29. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Kérdező teljesen egyetértek veled. Normálisnak tűnsz, nem csak arra kell a csaj, hogy megkúrd, mint sok korunkbeli. Ezért nehéz ilyenkor komoly csajt találni, mert a csajok is ilyen kalandos korszakukat élik... Én is olyat keresek, akibe szerelmes lehetek, vele tölthetem az időt, és ott vagyunk egymásnak jóban rosszban, nem csak arra jó hogy legyen egy csajom ,akármilyen fura is ez 16 éves létemre. Azért kívánom járj sikerrel!:D
2013. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy írni fog ide hasonló beállítottságú mint én :D Ahogy érzem te is érettebb vagy a korodnál és kb ugyanaz a problémád!

Köszönöm, hát remélem sikerrel járok és én is sok szerencsét kívánok neked! :)

2013. ápr. 29. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
kösz:)
2013. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy 14 éves lány vagyok, és én meg pont ilyen fiút nem találok sehol...Mindenki csak úgy "fel akar szedni", csak azért hogy valakivel járjon....kb 2hétig

jó tudni, h vannak normálisak is:)

2013. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha szívesen megismernél írj üzenetet :)
2013. máj. 2. 22:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Hidd el nem most kezdtem a várakozást :/ Az már kezd végtelen lenni a számomra...
2013. máj. 2. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!