Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Letezik meg ilyen szerencsetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik meg ilyen szerencsetlen fiatal? Mit lehet tenni az ellen?

Figyelt kérdés

Evek ota depresszioval kuzdok,maganyosnak erzem magam,nincsenek barataim,allandoan faradt illetve almos vagok ,nincs erom tevekenykedni.Koncentracio es memoria zavarral is kuzdok,ossze zavarodok sokszor.

Soha nem volt meg parom pedig 10 eve szeretnek,de nem jon ossze.Olyan,mintha a balszerencse uldozne.Minden almom az,hogy legyen akinek tetszem,de ez nem jon ossze.Szenvedes az elet.A gondolkodasom negativ,egy senkinek erzem magam sokszor.Eleg csunyacska vagyok,apolt ugyanakkor igenytelen a kulsom,mert nincs erom adni magamra...


Rengeteg dolgot megtettem mar,sok orvosnal voltam,de hiaba...


Hiszek Istenbe illetve sokszor van,hogy megvalosul amit szeretnek.Pl:. volt aki tetszett honapokig facebookon aztan ossze hozott vele a szerencse legalabb annyira,h lassam...Olyan mitnha bevonzanam...A szerencset be lehet vonzani?


valami hatekony modszer kene ami tartos.


Szerintem parom mar soha nem lesz,de vmit kene magammal kezdeni...


Koszonom a valaszokat. :)



2013. okt. 7. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egy kis akarat kéne neked,nem más.
2013. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
*akaraterő
2013. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az teljes mertekben megvan...de hiaba hatarozok el vmit nincs erom megvalositani...
2013. okt. 7. 22:52
 4/12 anonim ***** válasza:
korod? nemed? miért nincsenek barátaid?
2013. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ja 22 eves vagyok,az h miert nincsenek barataim sztem egyertelmu...
2013. okt. 7. 23:00
 6/12 anonim ***** válasza:
miért egyértelmű? iskolába jársz vagy dolgozol? nemed?
2013. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

azert egyertelmu,mert depivel kuzdok stb amit leirtam...


dolgozom...

2013. okt. 7. 23:05
 8/12 anonim ***** válasza:

a válasz viszonylag egyszerű, csaj még nem maradt egyedül, ha egy kis hajlandóságot mutatott


ha meg férfi vagy akkor meg rá**sztál

2013. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hűha elég durva az eseted. Az nem jó ha így ki vagy ütve mindig meg fáradozgatsz.Szerintem iratkozz be egy edzőterembe az segít lelkileg és testileg felerősödni,nem leszel fáradt (na jó az edzéstől igen de az teljesen más,azt a fáradtságot pozitívan fogod megélni és az hasznos is),legyen valamiféle hobbid,mondjuk zenélj vagy fessél vagy valamiféle kézimunkával foglalkozz esetleg sportolj,focizz,kosarazz,stb ott sok barátra is lelsz egyidejüleg.Az interneten is lehet ismerkedni,és verd már ki a fejedből ezt a "ronda vagyok nem kellek senkinek" dolgot,nézz körül, az emberek sokasága nem tartozik a "hű de gyönyörű" kategóriába és mégis sikeresek és boldogok mert a külső az csak egy szempont a sok közül,az számít hogy ki vagy és mit értél el az életben és mire törekszel.A megjelenésed,ahogyan adsz magadra,ahogyan viselkedsz,amiket elértél,a nők ezt veszik majd igazán észre nem azt hogy milyen a pofid,ha törődsz magaddal és tiszteled magad azt mindenki észreveszi majd,hiszed vagy sem ezzel embereket lehet levenni a lábukról,emellett a született adottságok szinte elenyésznek,néha a kisugárzás is elég,sőt bőven elég.Csakis te változtathatsz az életeden, nem az orvosok és nem az emberek,higgy abban hogy ez megy és mozgass meg érte minden követ,nincs mit veszítened,verd ki a fejedből azt ami csak hátrál.
2013. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es Valaszolo:


Nagyon koszonom szepen, irtal jo dolgokat,de sajnos nincs eleg lelki erom ahhoz,hogy ezeket megtegyem...

2013. okt. 8. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!