Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes (vezetés) oktatót...

Érdemes (vezetés) oktatót váltanom, ha már a 22. óránál tartok? (a 30. a vizsga)

Figyelt kérdés

Jelenleg egy nőnél tanulok, akivel az adott (kisebb)város határán túl még egy métert sem tettünk, autópálya, esti vezetés, stb szóba sem került nála, és az autóját sem különösebben szeretem.

A másik oktató egy férfi, az ő autója biztosan jobb lenne számomra, bár még nem ültem benne, és vele valószínűleg több helyre is mehetnék, több szituációba.

De nem tudom, megéri e ilyenkor váltanom. A férfi azt mondta ő nem javasolja, hogy most kezdjek el megszokni egy új autót stb alig vizsga előtt (főleg hogy annyira nem érzem még magam vizsgakészen.

Ahh de én meg szívesebben mennék vele, úgyérzem. Afféle női megérzésnek is mondható, szerintem. Viszont lehet rosszul sülne el.

Vélemények?


2014. máj. 5. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem akadály a váltásban, hogy már a 22. óránál vagy, mivel közel sem biztos, hogy elég lesz a 30 óra, ha most úgy érzed, hogy még nem érzed magad vizsgakészen. Hiszen már csak 3 alkalom van addig vissza (gondolom ti is dupla órákat mentek).

Az viszont elgondolkodtató, hogy a férfi nem azt mondta, hogy gyere, ha úgy döntesz, szeretettel várlak, hanem inkább lebeszélt.

Lehet, hogy azért nem voltatok még országúti vezetésen, mert az oktatód már tudja, hogy nem 30 óra lesz csak, ezért még ráér.

2014. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor pontosítok: éppen úgy mondta ez a férfi, ahogy Te mondtad, hogy ő nem mondta. (azaz, ő azt mondta, szívesen átvesz ha akarom, csak jószándákból nem javasolja, mert attól aggódik ha nem szokom meg az új autót stb akkor nem járok jobban).

A másik pedig, hogy olyan egyik oktatónál sem került szóba, hogy 30+ órát fogok venni, ugyanis az több pénzbe is fájna, ami meg nincsen...úgyhogy ez a lehetőség nem is létezik.

2014. máj. 5. 19:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyunk duplaórán, mert ez a nő alig ér rá (a férfi jobban ráérne), és ez is az oka annak, hogy nem megyünk semerre, csak itt tötyögünk. Oké, hogy jól betanulom a vizsgaútvonalat, de azért nem csak ezt kéne.
2014. máj. 5. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem sem érdemes váltani, ha mindenképpen a 30. órán akarsz menni vizsgázni.

Kérdezd meg az oktatódat, hogy mikor lesz országúti vezetés, mert közeledik a vizsga és szeretnéd gyakorolni az országúti vizsgaútvonalakat.

Én úgy tudom, hogy autópályára nem lehet menni. Esti vezetést meg nem szokták megtartani, csak beírják.

2014. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha még nem mentetek autópályán honnan lesz meg az 580km 30 óra alatt?

autópályával sem lehet meg 30 órából

2014. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!