Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb/legroszabb...

Mi volt a legcikibb/legroszabb/kellemetlen tortentetek hasfajassal hasmenessel szelgorcsel vagy hanyassal?

Figyelt kérdés
Mi volt a legcikisebb tortenetetek ezekkel? Vagy a legrosszab?

2014. máj. 5. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utcánkban lakik egy csaj, mentem haza autóval, láttam, hogy ő is sétál haza, felajánlottam, hogy hazaviszem, velem 5 perc alatt otthon van, gyalog meg 10-15 perc. El is fogadta, beszállt. Semmiségekről beszélgettünk, nekem meg fingani kellett, próbáltam megfogni, visszatartani, de kb. a fele kiszaladt. Nem volt hangos, de életem talán legbüdösebb fingja volt. :D Február volt. Ablakok felhúzva. És nincs annál megsemmisítőbb érzés, hogy két ember ül a fingszagban, amit már akár el is lehetne keresztelni, annyira masszív. A két ember közül az egyik tudja, hogy ő fingott, és azt is tudja, hogy a másik ezzel tisztában van. Az a másik meg szemérmesen még fintorogni sem mer, nem hogy szóba hozni. :D


Próbáltam menteni a helyzetet, hogy "te is érzed milyen büdös van? biztos kintről jön" A csaj meg lepillantott a kocsi fűtésszabályzóra, és persze, hogy pont akkor volt keringtetésre állítva :D Ergo kintről nem igazán jöhetett, de aranyos volt, nem szólt semmit. Én égtem mint a Reichstag. :D


Kíváncsi vagyok, ő hogy meséli a történetet az ismerőseinek. "Megállt kocsival, hogy hazavisz, erre direkt befingott" :D

2014. máj. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hülye fogorvosom felírt Dalacint, én meg egy autókölcsönzőben dolgoztam, ahol táblákkal kellett várni a reptérről érkezőket halál pontosan.

Én meg a WC és a terminál között szaladgáltam emiatt.

Még egy olyan szemét gyógyszer mint a Dalacin, nincs még egy.

2014. máj. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. a Dalacin egy erős antibiotikum, nem annak a hibája, hogy megfosatott, hanem nem bírja a szervezeted.
2014. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor egy buliban nem tudtam kijutni a WCig és lehánytam saját magam(picit sokat ittam). Szerencsére elég sötét volt, a szobában, meg mindenki más is részeg volt, szóval nem nagyon vették észre. Kimentem a fürdőbe, valamennyire rendbe szedtem magam, aztán elindultam haza. Az is szerencse, hogy viszonylag közel laktam, szóval gyalog haza tudtam sétálni, és mivel hajnali 2 körül lehetett, senkivel nem találkoztam hazafelé.
2014. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jöttem haza suliból, az osztálytársammal aki ilyen kis perverz gyerek meg minden. Felemelt hülyeségből, erre *puff*. Én is próbáltam menteni a menthetetlent, hogy beakadt a cipőm a nadrágjába.(Én kis hülye)xdd utána kuss meg minden.
2014. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!