Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Izraelben hogyan fogadják a...

Izraelben hogyan fogadják a magyarokat? Aki járt ott mit tapasztalt? Kedvesek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Bár hova,csak oda ne....
2014. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Horus magnus est ***** válasza:
13%

Ha van pénzed, és fizetsz nekik, akkor kedvesek.

Ha nincs akkor nem

2014. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

Ha nem vagy zsidó, és nincs pénzed, nem fognak szépen nézni rád, sőt!

Amíg letudnak húzni egy gójt, addig minden okés.

2014. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elozo szovegek egyszeruen baromsagok.

Az enberek altalaban kedvesek a turistakkal, epp ugy, ahogy mindenutt a vilagon. En gyakran vagyok ott a munkam miatt. Beszelem a nyalvet es helyes emberekkel talalkozom.

2014. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ne augusztusban menj, mert akkor meleg van. Ha megis, akkor a Genezareti tohoz vagy Eilatra.
2014. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem iszonyú kedvesek voltak. Hallás után megpróbáltam pár kifejezést felszedni (pl napszak szerinti köszönések), két tőmondattól a nyakamba ugrott mindenki, hogy milyen ügyes vagyok.


Nagyon kedvesek, nyitottak, pozitívak ott az emberek.

A drúzok falvait is érdemes meglátogatni, szintén egy nagyon kedves népcsoport!

2014. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó reggelt = Bóker tov

Jó estét = Erev tov

Sálom-al mindig lehet köszönni.

2014. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajuk nincs a turistákkal, én zsidó vagyok, bár soha nem éltem Izraelben viszont félévente megyünk ki, én már itt születtem, de beszélem a nyelvet, jövőre végzek az egyetemen és kiköltözök Izraelbe.
2014. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolók jártak már Izraelben valaha is? Röhejesek vagytok. :D Én nemrég voltam Izraelben, nagyon jól éreztem magam. Egy pillanatig sem éreztem semmit sem idegennek, furának, vagy valami, az emberek nagyon nyitottak és nagyon kedvesek, közvetlenek. Még a határon belépésnél is mosolyogtak rám, mikor mondtam, hogy nincsenek rokonaim Izraelben, csak nézelődni jöttem. :) Katolikus vagyok egyébként. Tel Aviv nagyon európai város, sehol nem vágtak át, mindenhol nagyon kedvesek voltak, Jeruzsálembe még alkudtam is több helyen. :D Bármikor visszamennék. :)
2014. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csupa jó emlékem van arról a három hétről, amit ott töltöttünk.

A kutya sem törődik a vallásoddal, egyébként Jeruzsálemben a három monoteista vallás aránylag jól megfér egymással.

Tel-Avivban és Jaffában is voltunk, mindenhol kedvesen fogadtak, holott nem azzal tűntünk ki, hogy sok a pénzünk.

Kár a vallást és a politikát belekeverni az utazásokba, hiszen akkor csak olyan helyekre mehetnénk, ahol pontosan azt a vallást vagy nem-vallást követik, mint mi. Jócskán leszűkülnének a lehetőségeink...

2014. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!