Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretik a Japánok a magyarokat?

Szeretik a Japánok a magyarokat?

Figyelt kérdés
sziasztok ha én például kimennék Japánba akkor engem elfogadnának ?(mivel nem vagyok elég csúnya lány) ezt nem beképzeltségből mondom,és ha ugy viselkednék mind pl ők akkor elfogadnának ? szeretnének ? mivel tetszenek aa japán pasik igy lenne esélyem náluk ? mert azt hallottam hogy szeretik a magyarokat mivel rokonsága vagyunk :)!ÉS szeretik a magyar lányokat ?
2014. jan. 24. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
A 90%-a azt sem tudja, hogy léteznek magyarok.
2014. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Ez embertől függ. Van aki szeret van aki utálja és van aki azt se tudja h létezünk.
2014. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
szerintem a japan emberek kedvelik a magyarokat, a zenet kodaly modszerrel tanuljak es ezert tudjak, hogy kb. kik vagyunk
2014. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Elég sok országban használják a Kodály módszert, mégsem ismerik a magyarokat. (most őszintén a magyarok hány százaléka tudja, hogy a Kodály módszerrel tanult e ének órán vagy sem? Kb ennyire tudják ők is.)
2014. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Háromféle japán emberrel találkoztam eddig: az egyik, akinek mindegy, hogy milyen származású vagy, csak megfelelj az értékrendjüknek, a másik, aki felől pedig lehetsz akár milyen, nem fog elfogadni, mert nem vagy japán a harmadiknak pedig mindegy, hogy milyen a kultúrád, csak emberileg legyél számára elfogadható, bár nagyon kevés ilyennel találkoztam.

A külsőd meg semmit nem számít, mivel a szépség relatív, azaz lehet, hogy itthon szépnek számítol, de japánban például nem, mert ugye teljesen máshogy néznek ki az emberek.

2014. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
szóval akk nem szeretik a magyar a csinos magyar lányokat? :(
2014. jan. 24. 19:34
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát, ha neked ebből az jött le, hogy nem szeretik a csinos magyar lányokat, akkor elég buta vagy és a butákat viszont tényleg nem szeretik.
2014. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Inverz Tűz ***** válasza:
72%

A hagyományos értékrendet képviselő japán férfinél jó lehetsz, ha tudsz főzni, háztartást vezetni, szeretnél gyerekeket és velük foglalkozni, valamint mindenben szót fogadni a férfinek.


A mai egyre nagyobb átlagot alkotó fiatal japán férfinek pedig még barátként se biztos, hogy kellenél, mert totális érdektelenség kezd náluk kialakulni a nők iránt. De a japán lányoknál ugyan ez a helyzet. A függetlenség a menő manapság náluk.

2014. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2014. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de én olyan válaszolót szeretnék aki már ját japánba és tudja hogy mi is folyik ott!! é nem olyan aki nem szereti a japánokat és valahol ezt látta hogy ezt irta valaki és ö is ezt leirja.. emugy van ez akkor tényleg igaz hogy a nőket semmibe sem nézik mert láttam videokat de azok nem ilyenek ..... most én ezt nem értem :( mert valaki azt irja hogy nagyon jó függelten mindenki a japánok kedvesek és már voltam kint meg minden ... valaki meg azt hogy a nőket ott semmibe sem nézik ... szoval ..:((( nem tudom már
2014. jan. 24. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!