Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kedvelek (szeretek) egy...

Ha kedvelek (szeretek) egy osztálytársat, s tudom, hogy ő nem érez semmit, akkor mit tegyek, hogy az érzés múljon el?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 14:53
 1/2 anonim válasza:
Ha tudod hogy nem érez irántad semmit akkor sajnos kénytelen vagy elfelejteni őt . Ehhez pedig az kell hogy másokkal töltsd az idődet így előbb vagy utóbb elmúlik az iránta érzett szereteted és találsz mást aki majd ezt viszonozza :) Addig is próbáld lekötni magad hogy ne ezen járjon az eszed egész nap :)
2014. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbálok küzdeni ellene,de nem nagyon megy.Jól egyezek vele,és mivel az osztálytársam sokat vagyunk egy közösségben,ráadásul kilencediktől is lehet ,hogy egy osztályban leszünk.Nem tudom,hogy mitcsináljak,mert úgy gondolom,hogy én sohasem tetszenék neki,mert nem vagyok csinibaba.
2014. máj. 8. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!