Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Testileg, lelkileg pontosan...

Testileg, lelkileg pontosan milyen érzés fülfelszúrás? Fáj?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy felszúrják a fülemet és én nagyon félek, nem tudom, mi fog történni. A válaszokat előre is köszi.
2014. máj. 4. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Egy pici dárdával átszúrják a dobhártyád. Nem a legjobb élmény, de hidd el hogy utánna felemelő lesz, mert jobban leszel.

Nekem volt hogy spontán perforált a hártya. Hidd el hogy a felszúrásért nagyon hálás lettem volna, mert sokkal fájdalmasabb ha magától átszakad.

Fogd fel ugy mint a fogdokit. Nem a legjobb élmény, de utánna mérföldekkel jobb lesz. :)

2014. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne a félelemmel foglalkozz, mert attól csak rosszabb lesz.

Koncentrálj magára az érzésre (a fájdalomra) vizsgáld meg, határozd meg milyen (éles, tompa, szúró, akár még színt is társíthatsz hozzá)

ismerd meg, és fogadd el.

Ez segít elviselni!

2014. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha magától reped ki, akkor lassan és fájdalmasan gyógyul majd. Szóval gondolj erre úgy, mint a szükséges rosszra, és kövesd a második hozzászóló tanácsait!
2014. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább az, mint egy 10 napos csonthártya gyulldaás.
2014. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :))
2014. máj. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!