Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor gyász alatt ez...

Most akkor gyász alatt ez hogy van?

Figyelt kérdés
Barátnőm kb egy hónapja se eltemette a koraszülött kisfiát, egy évig gyászol. Abszolút tartja a gyászt, fekete ruhába jár, barátja (jövendőbelije is egyaránt ,pl nem hallgatnak abszolút zenét hangosan meg ilyenek). Furcsa volt viszont az számomra, hogy a napokban a csaj ott mondta hogy lesz valamilyen fesztival (ilyen nagyobb) es hogy menni akar. Es akkor elotte egy hettel azt mondja hogy bankettre meg nem jon. Bankett, megse egy fesztival szerintem, es nem kegyeletserto... Vagy mindketto az? Hogy van ez igy?

2014. máj. 7. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Úgy, hogy szerintem gusztustalan dolog más gyászát boncolgatni. Csinálja úgy, ahogy neki épp jó. Mi közöd is van Neked ehhez?
2014. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Úristen, neked mi közöd van hozzá?

Mindenki úgy gyászol ahogy akar

2014. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

nem mindegy neked, hogy ők hogyan gyászolnak?

szégyelld magad, örülj annak, hogy nem veled történt ilyen szörnyűség

2014. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gyásznak vannak általános elemei, amelyek az emberi lélek természetéből fakadnak, de azon felül egyéni az egész.


A többit leírom privátban.

2014. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Csak kíváncsi volt, más hogy látja, miért kell ezért így leoltani?????

Hadd kérdezze már meg, nem csinál ezzel semmi rosszat! Ezért van ez az oldal!

Mikor 100 másik ember kiteregeti a házasságának vagy a kapcsolatának a titkait, ahhoz mi közünk van? Arra sem válaszoltok? Vagy mások egyészségügyi problémáihoz mi közünk van? Arra sem válaszoltok?

Névtelen oldal, ahol bármit meg lehet kérdezni, ami foglalkoztat!


A kérdéshez: igen furcsa, hogy egy bankettre nem megy el, egy fesztiválra meg igen. Már ha a gyásszal iindolokta a bankettet. De végül is a bankett az egy formális dolog, ki kell öltözni, viselkedni kell. A fesztiválon meg lehet jót fog tenni neki, ha kiereszti a gőzt és tombol.

Meg ha a bankett hamarabb volt, és még nagyon friss volt a dolog, akkor meg tudom érteni, hogy nem ment, ilyenkor bezárkózik az ember és egyedül akar lenni.

2014. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is nemrég temettem el egy szerettemet, és azt kell mondjam, a gyász az egyik legkiszámíthatatlanabb dolog a világon. Mindenki teljesen másképp éli meg. Az egyik pillanatban még magad alatt vagy, úgy érzed sehová sem illik vagy nem is akarsz menni. A következőben már úgy érzed hogy tovább kell lépned és élned kell.

Biztos a barátnőd is így van vele. Ilyenkor az ember azt teszi, amitől jobban érzi magát kicsit. Ha a bankettkor még nem volt kész ilyen eseményen való részvételre, akkor jobb, hogy nem ment el. A társaságnak sem tesz jót ha valaki ott szomorkodik. Ettől független lehet most azon a ponton van, hogy tombolni akar egy kicsit, vagy egy pillanatra megfeledkezni a gyászról. Egy fesztiválon több lehetőség van erre mint egy banketten. Ott viselkedned kell, tartanod magad, míg egy fesztiválon elengedheted magad, le is ihatod magad akár, kiengedheted a gőzt.

2014. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ÉRTELMES válaszokat ! :)
2014. máj. 8. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!