Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakit epilepszia matt le...

Ha valakit epilepszia matt le %-olnak dolgozhat külföldön?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem külföldön legalább annyira kizaró ok lehet.
2014. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

csak logikusan, értelmesen gondold végig.

ha leszázalékolják itthon, mert ilyen betegsége van, akkor külföldön, főleg a nyugati országokban, ahol néha sokkal szigorúbb előírások vannak, hivatalosan dolgozhatna-e egy ilyen ember?

na ugye, magadtól is tudod.

az már más kérdés, hogy itthon is dolgozik egy csomó feketén, de hivatalosan nem!

2014. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy meghatározott időtartam, amint túl ha tünetmentes a beteg, akkor utána vállalhat munkát (legalábbis itthon).
2014. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés, és előre bocsájtom nem akarok se provokatív, se bunkó lenni senkivel, de az alábbi kérdés merült fel bennem.


Ha valaki alkalmasnak gondolja magát arra hogy külföldön dolgozzon, az itthon miért segélyből él? Nekem ez annyira visszás. Nyilván aki ténylegesen olyan beteg, hogy segélyre szoruljon, az se külföldön, se itthon nem tud elhelyezkedni.

Nem lenne egyszerűbb, ha azok akik tudnak dolgozni dolgoznának, és akik tényleg nem, azok megkapnák azt a segélyt is, amit most a munkára képes, csak leszázalékolt dolgozni nem akaró emberek kapnak.


Bocsi én csak egy "rokkantat" ismerek, mármint akit leszázalékoltak. Azóta biztonsági őrként dolgozik. He?

2014. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4:

Nem bunkóság ez szerintem.. Nekem is van több rokonom is, sőt a szomszédom is, aki rokkant nyugdíjat kap és vagy feketén dolgozik itt-ott, vagy (a szomszédom esetében) fiatalt meghazudtoló módon kapálja fel az egész kertet. Ráadásul ingyen mehet Hévízre gyógyfürdőzni...

2014. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!