Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik bele mennek evrekedésbe,...

Akik bele mennek evrekedésbe, azok miért nem tanulnak meg legalább ütni?

Figyelt kérdés

Röhej mikor a videókban látni, hogy két epilepsziás hadonászik...xD

Ha valaki már bele megy egy verekedésbe, legalább miért nem tud harcolni?



2013. dec. 12. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert egy verekedés általában nem tudásra, hanem indulatokra, és haragra épül. Amikor valaki annyira dühös lesz, hogy nem tudja kezelni, akkor pont lesz...ja, hogy szabályosan üt-e.

Legalábbis szerintem, bár én még sose verekedtem.

2013. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

így van. aki tud valamit a verekedésről az meg inkább kerüli. mert tudja, ha ő is győz, eltörhet a keze vagy felrepedhet vagy veszthet egy fogat. szóval nem éri meg az egész.


vagy persze van még, hogy másfélszeres súly fölényben megver egy szerencsétlent, ami megint érdekes kategória.

2013. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elsővel értek egyet.

Egyébként eddig akár hányszor verekedtem, 90%-ban én is kalimpáltam, pedig akkor már jártam boxolni.

Idő kellett míg megtanuljam kezelni a helyzetet.

Azóta h ez meg van viszont egyetlen egy box volt, mert inkább nem foglalkozok vele, abban a maradék egyben viszont egy felütés volt aztán feküdt is a pali.

2013. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen hirtelen jött indulati verekedésekkor szinte senki nem a filmekben bemutatott koreográfia szerint fog ütni, még az se aki tanult valamit. Nincsenek szabályok ,lehet a másik csak jön mint a cséplőgép össze vissza üt rúg ahol ér és ez egy képzettebbet is el tud bizonytalanítani és bizony be is kaphat néhány ütést ami szétzilálhatja , mert az edzésen nem ez van, mindenki szépen szabályosan üt, nem húz hajat, nem tép le fület ,nem szúr szemen ,rúg tökön ,harap meg ,nem fejel meg nem csimpaszkodik a nyakadra piócaként stb stb.

Láttam már ilyen képzet vs képzetlen bunyót a képzett boxoló volt a másik meg csak egy nagy marha, a boxoló srác ütött egy két jót ,de kiütési pontot nem tudott találni ,de aztán a másik nekiment teljes erőből és derékonkapva földrevitte,aztán ott meg ránehézkedve térdelte ütötte ahol érte. Semmi szabályosság nem volt benne de hatékony volt.

2013. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez mekkora amúgy:

[link]

2013. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jah a szöveg az, hogy a gyerek kérdi tőle, hogy miért nem verte meg. és a válasz az, hogy mert éhes volt.


annyira nagy, hogy egy szinten feljebb van a bokszoló srác és megtehetné, hogy ad neki egy leckét, de leszarja és a fontosra koncentrál, még akkor is, ha valakinek aki messziről nézi gyávának is tűnne.

2013. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nézd én is sokkal jobban tudnék verekedni ha tudnám agyból csinálni. De akkor amikor elkezdem egyszerűen megszűnik létezni az agyam, képtelen vagyok megtervezni az ütéseket taktikát stb, csak az indulatból püfölgetés s az állati ösztönök "ahol érem, ott ütöm" elve uralkodik el rajtam is... Kétlem h valaha meg tudnék tanulni jöl verekedni. XD
2013. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oroszoknál vannak jó kalimpálós ütések. :D Abba nem lennék benne...
2014. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!