Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mario Casas és María Valverde...

Mario Casas és María Valverde egy párt alkotnak?

Figyelt kérdés
Lesz harmadik része a felhők fölött 3 méterrel című filmnek ? Ezért érdekelne h mi van
2014. máj. 9. 19:25
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és aki tud biztos forrást küldeni azt megköszönöm :)
2014. máj. 9. 19:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos forrás nincs, a wikipédiát meg magad is megtalálod!

Ha mégsem, akkor:


"Édesapja Ramon Casas és az édesanyja Heidy Sierra. Három testvére van: Sheila Casas, Christian Casas és Oscar Casas, akik szintén színészek. Volt barátnője, a színésznő Amaia Salamanca. Hírbe hozták Clara Lago és Blanca Suárez színésznőkkel, amik csupán pletykának minősíthetőek. Jelenleg Maria Valverde, színésznővel alkotnak egy párt, akivel A felhők fölött három méterrel című film forgatásán jöttek össze"

[link]


Szóval zoknik (egy pár).

2014. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt még leszólnál, a wikipédia van olyan hiteles forrás, mint a story magazin!

:D

2014. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj :D azt én is láttam de valahogy Clara val is összerakosgatják egy-két helyen
2014. máj. 9. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Harmadik rész nem lesz. A legbiztosabb forrásból tudható, hogy Mario csakis Maria Valverdével alkot egy párt. Ezt pedig Mario huga írta meg Twitter oldalán. Ja, és 2014 április végén megszületett a kistesó. Egy kisfiú. Mario csak annyit írt Twitter oldalán. "Isten hozott". -)
2014. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jajj igen azt olvastam és láttam :) Köszönöm és h-h nem lesz 3. rész ? nekem valahogy olyan befejezetlen a 2. :S
2014. máj. 28. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is befejezetlen volt a második rész meg olyan elvont, félrecsúszott történet. De mivel olyan volt amilyen valószínű nem hozott elég bevételt sem. Szóval nem hiszem, hogy újabb pénzeket tesznek egy harmadik részbe.
2014. máj. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!