Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért fújoznak és hülyéznek...

Miért fújoznak és hülyéznek le a barátaim, mikor elmondom nekik, hogy az én szüleim kire szavaznak?

Figyelt kérdés
Az ő szüleik másra szavaznak mint az enyéim, de ez ekkora nagy gond lehet? Hogy lehülyéznek meg fújjoznak?

2014. ápr. 6. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el! Semmi közük hozzá.
2014. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Főleg ha puncsosok a szüleid :D
2014. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki éretlenek még a barátaid
2014. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket soha nem kell elmondani senkinek! Ez minden ember magánügye!
2014. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szavazás magánügy, különösen pofátlannak tartom, hogy elmeséled idegeneknek azt, hogy más ember - akkor is ha a szüleid - hogyan szavazott. Visszaéltél a bizalmukkal, hogy téged beavattak, de máshoz ehhez nincs köze. Ez kb. olyan szintű mintha elmondanád a barátoknak, hogy anyukádnak gombás hüvelyi fertőzése van, vagy apukádnak aranyere. Ez bizalmas információ, nem azért osztották meg veled, hogy te szétkürtöld.
2014. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindegy mit mondasz, ha A pártot mondod, akkor a B párt szimpatizánsai fújolnak, ha B-t akkor meg az A-é. Ha nem szavazol, akkor meg mind a 2-é.


Nem kell elmondani, azt kész!

2014. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha aktivista vagy, akkor nyomjad, de ha szemét tetveket éltetsz, akkor igazuk van a téged hülyézőknek!
2014. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szia:) szerintem nem baj ha elmondtad nem hétzáras titokról van szó:) mondd meg nekik hogy ez a szüleid dolga és ők így gondolják, és ez az ő dolguk. Nem hoszem hogy ezért fognak téged kiközösíteni mert az szüleitek nincsenek közös nevezőn. Mondd meg nekik van nyelved:DD ha pedig ezek után is fújolnak ezek a barátok akkor hagyd ott őket a p***ba
2014. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8: "szerintem nem baj ha elmondtad nem hétzáras titokról van szó:) "


De, baj, mert nem az ő saját dolgáról mesélt, hanem másét fecsegte ki. Ez bunkóság.

2014. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most akkor én vagyok a "bunkó", mert fel merem vállalni, hogy a szüleim kire szavaztak? Ők is elmondták nekem hogy az ő anyjuk vagy apjuk kire szavazot.. Ha nem mondtam volna el nekik, akkor meg az lett volna a bunkóság. Mindegy azért kössz az értelmes válaszokat.:)
2014. ápr. 8. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!