Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok rendőr, honnan...

Ha nem vagyok rendőr, honnan tudok rendőrségi pulóvert szerezni?

Figyelt kérdés
Feltéve ha egyáltalán van pulóverük, mert végső esetben csináltatok, csak egyszerűbb lenne készet venni :)

2014. máj. 9. 21:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék... :) Tudom, mivel jár egy rendőr munkája, hogy egyáltalán nem olyan, mint amilyennek sokan hiszik. Tisztában vagyok a dolgokkal, és így köteleztem el magam e mellett a munka mellett. Csak szimplán szeretnék egy rendőr pulóvert, de nem azért, hogy menő legyek. Engem a pólóm, ami eddig van, inkább inspirál, hogy ha keményen küzdök, hivatalosan is hordhatom. :) Embereken akarok segíteni, megvédeni őket, és nem egy egyenruhában tetszelegni. :)
2014. máj. 12. 17:41
 12/13 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék... :) Tudom mivel jár, hogyha rendőr az ember. Tudom, hogy nem olyan jó, mint amilyennek sokan hiszik. Tisztában vagyok a dolgokkal és így is e mellett a munka mellett köteleztem el magam. A rendőrségi pólóm, ami van, az se azért van, hogy menő legyek... (Nem is nagyon tudnék menőzni vele, hiszen ebben az országban (túl) sokan utálják a rendőröket...) Engem inkább arra ösztönöz a póló, hogy ha keményen küzdök, egyszer hivatalosan is hordhatom. :) Embereken akarok segíteni, életeket menteni, nem egy egyenruhában tetszelegni. :)
2014. máj. 12. 17:54
 13/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy kétszer írtam, csak az elsőnél megszakadt a netkapcsolat és azt mutatta, hogy nem küldtem el, ezért írtam újra :)
2014. máj. 12. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!