Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi ideig marad a rendőrség...

Mennyi ideig marad a rendőrségi nyilvántartásban egy olyan személy, akinek nem volt teljesen rendben a kerékpár felszereltsége, és a rendőr az adatai felírása mellett csak figyelmeztette?

Figyelt kérdés
prizma nem volt a kerékpáron. A rendőrök egy teljesen csendes mellékúton állították meg ma délelőtt a személyt (rokon)
2014. jan. 19. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenért nem kerül nyilvántartásba.

Csak az akit bevisznek fénykép és újlenyomatra...

azután örökre a rendszerbe marad.

Engem is állítottak már meg gyorshajtás gyanús viselkedés 1 kihalt utcába de semmi nem volt.

2014. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. Ha ez a rokon legközelebb hasonló jogsértést követ el, akkor már nem csak ejnye-bejnye lesz, már látják az előzményt. Vagy tévedek?
2014. jan. 19. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

ez nem jogsértés, hanem szabálysértés.

Legrosszabb esetben tolhatja hazáig a bringáját vagy kap 1 sárga csekket sokadik alkalom után.

Asszed nekem van prizmám? bukósisak kötelező 40km/h felett, elfordult már, hogy 70-l mentem 30-s táblánál... pont letojom őket (mellékesen akkor állítottak meg) de kiröhögtem őket és kész (pedig priuszom van, tehát benne vagyok a rendszerükbe) de semmi nem volt és nem is lesz.

meg bringásokat ritkán zargatnak

ja és igen sűrűn vezetek ittasan, balesetet még nem okoztam, sokszor jöttek szembe meg mentem el mellettük de semmi nem volt.

2014. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok legyél is büszke magadra.
2014. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Turbo, add már meg a rendszámod, meg hogy.merre vezetsz :-)
2014. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Minek? hogy tisztán tartsd előttem az utat?! :)

Nem is lenne hátrány, az autós buz*k úgyis mindig elakarnak ütni.

2014. jan. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!