Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon hülyén érzem magam,...

Nagyon hülyén érzem magam, tanácsok? SOS

Figyelt kérdés

Ma valahogy minden rossz összejött nekem,akarom mondani néhány közülük már hetek,hónapok óta gyülemlik bennem. Pl.hogy a fiú akibe hónapok óta vagyok szerelmes,rám se bagózik :/ Vagy hogy ma a tanárom osztályfőnöki figyelmeztetést akart nekem adni...Pár napja pedig megismerkedtem facebookon egy fiúval (aki 17 éves) én pedig 15 éves lány vagyok egyébként.Amúgy a fiú régebben a falunkban lakott,csak elköltöztek pár éve. És pár napja beszélgettem vele csak,de nagyon jó fej,aranyos és helyes is. Szóval egyből megtetszett szinte. Viszont ma írtam neki,és írt egy kissé félreérthető dolgot,ami bár nem volt részéről bunkóság ,én annak vettem. És elkezdtünk veszekedni,mert a beszélgetés alatt végig utálatos voltam vele a kelleténél (pedig én egyáltalán nem ilyen vagyok!)

Én magamban úgy éreztem hogy én is tetszem a fiúnak,úgy ahogy ő nekem,de a beszélgetés során kiderült (vagy is én vettem a célzást..),hogy ő nem gondol rólam többet csak hogy aranyos,értelmes stb. lány vagyok! És ezt a helyzet pillanatában nagyon rosszul viseltem...Ő meg mondta hogy rájött arra hogy én túl fiatal vagyok (hozzá is),mert ez eddig nem tükröződött vissza,de a mai után amit műveltem látja hogy nem vagyok elég érett...Aztán bocsánatot kértem rendesen,és mondta hogy felejtsük el,mert ő éppúgy kedvel engem mint eddig,csak letisztult neki rólam a kép...


Idiótának érzem magam,és ráadásul jogosan! Utálom magam amiért ilyen hülye vagyok hogy megbántom azt aki még ilyenkor is kedves velem...Most már lenyugodtam és elfogadom a barátságát,csak ne veszítsem el őt mert érzem hogy vele jó kapcsolatom lehet még sokáig.


De én (egyelőre) nem tudok úgy tekinteni erre mintha meg sem történt volna. Most őszintén csalódott vagyok és dühös magamra,mert a mai viselkedésem nélkül lehet hogy még esélyem is lett volna nála.

Az előbb annyira kiakadtam hogy begyógyszerezésen gondolkodok,mert én ezt nem bírom tovább!


Tudom h csak 15 éves vagyok és szerintetek semmit nem tudok az életről,meg a fájdalomról és tudom h nem utólag kell sajnálkozni meg kifogásokat keresni,de kérlek ne ítéljetek már el!

csak normális és segítőkész válaszokat szeretnék kapni.köszönöm szépen ! :)



2014. máj. 10. 18:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Bár még nem érkeztek válaszok,azért én még is leírom hogy átgondoltam,erre az öngyilkosság nem elég ok,majd kiheverem
2014. máj. 11. 12:42
 2/3 Makra Péter Endre ***** válasza:
Még fél óra, és nevetsz az egszen. Hiszen amit leírtál, az maga az élet. Az emberi kapcsolatokban pedig ne akarj elérni semmit, mert mindenki tartani fog tőled. Add magad, s a mindent várd cserébe. He nem kapod, hát állj tovább. Nevetve.
2014. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valahol már most is nevetek,de felejteni sosem könnyű,főleg ha egy rossz tettedet kell elfelejtened..köszi a választ:)
2014. máj. 11. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!