Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem lesz társasági életem?...

Dávid Csuhai kérdése:

Nem lesz társasági életem? /tippek, tanácsok Főleg lányoktól/ fiúk ha tudnak segíteni

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem lesz soha kapcsolatom lányokkal.nem tartom mag csúnyának voltak mar szerelmesek belém de elutasítottam mert nem birom elviselni ha majd beégetnek valamivel,mivel az a problémám hogy nem vagyok erős testalkatú szkanderbe mindenki lenyom stb. Inkabb a tudásommal vagyok kiemelkedett (nem stréber vagyok ne legyen félreértve)és egyszerűen néha utálom ha érzéseim vannak meg elpirulok,megzavarodok és ilyenkor kb fejbe lőném magam,de viszont úgy érzem el tudnám felnőttkoromban magam de egyszerűen nem akarok szenvedni. Várom a tippeket tanácsokat esetleg segítség 13/F főként lányoktól.

2014. ápr. 28. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
13 évesen inkább azon kellene gondolkodnod, hogy mikor megy a Mickey egér a tévében. Kisgyerek vagy még te a lányokkal való kapcsolathoz. Ez a probléma, hogy a gyerekek már ilyen korban elkezdik a párkapcsolatot, aztán meg 20 éves korukra teljesen kiégnek.
2014. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sportolj, keress valamit, ami önbizalmat ad és amit kitartóan tudsz csinálni, a lányok miatt ne aggódj, azok jönnek majd később, előbb legyél magabiztos, találd ki mit szeretsz és mit nem, akkor is ha a többiek nem ezt várják tőled. nem az a fontos, h ők mit gondolnak, hanem amit te jónak érzel, mert őket ott tudod majd hagyni, magadtól nehezebben szabadulsz. állj hozzá lazábban, ne feszengj, tudom nem könnyű, de kivitelezhető. és a társasági életet illetően pedig fontos, hogy saját magadon is tudj néha nevetni, és ne vegyél mindent sértésnek. tudd, hogy A dologban nem bagy jó, de B dologban helyette viszont sokkal jobb vagy másoknál, és senki se tökéletes.
2014. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy nem akarsz szenvedni. Ugyanúgy szenvedsz egyedül is, csak akkor a magánytól. Másik esetben meg talán még boldog is lehetsz.

De ezt általánosságban írom, mert 13 évesen még nem ezen kéne aggódni. Nem azt mondom, hogy huzzál tanulni, mert én is 14/L vagyok. Csak még egy csomó időd van ezzel foglalkozni. És még a személyiséged is alakulhat, sok minden fog még veled történni veled, nem kell előre ezen gondolkozni.

2014. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!