Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ez ennyi idősen?...

Normális ez ennyi idősen? Vagy valami baj van velem?

Figyelt kérdés
A nyár elején leszek 15 éves. Nem volt még barátom, nem csókolóztam még, sőt tulajdonképpen még szerelmes se voltam soha. 12-13 évesen volt párszor, hogy szetszett egy fiú, de ennyi, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, és hamar el is múlt. Viszont így elnézve a többi velem egykorút... ez nagyon gáz? Valami baj van velem? (egyébként nem, nem egy csúnya, antiszociális kocka lány vagyok, vannak barátaim, megvan a saját társaságom, csak nekem a szerelem meg ilyesmik valahogy kimaradtak eddig az életemből.)
2014. máj. 11. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem baj. Én 19 éves vagyok és detto. Egyszerűen nem érdekel a dolog. A szabadidőmet meg többre tartom.
2014. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,ez teljesen normális. :)

Én 18 évesen voltam először szerelmes.

Majd szerelmes leszel ha eljön az ideje. :)

2014. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd eljön az ideje, igazán nem maradtál le semmiről. Nem kell másokhoz hasonlítanod a dolgaidat. Örülj neki, hogy nem vagy rágörcsölve a témára, élvezd a barátaid társaságát! (Én 15 évesen csókolóztam először, legalábbis fiúval.) :)
2014. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor megnyugodtam. Köszi a válaszokat :)
2014. máj. 11. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!