Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt hogy szívese...

Éreztétek már azt hogy szívesen lepontoznátok a kérdezőt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Igen, amikor direkt provokativ, serto kerdest ir ki, vagy csak iszonyatosan primitiv. :)

Sajnos en is sokszor "tetszik-nem tetszik"-kent hasznalom a szines kezecskeket...

2014. máj. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen,alaptalanul is.Sajnos egyre több ilyen érzés fog el. Másoknak ártani,beszólni vagy az anonim trollkodás bűnébe esni. De mióta kiengedtek a börtönből erősebb bennem az ellenállás. :)
2014. máj. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Sokszor pont az olyan gyíkok miatt nem válaszolok, mint te, kérdező. A pontozás a válasz hasznosságát jelzi, nem azt, hogy a félhülye embereknek tetszik-e. Nem a százalékom érdekel, hanem az értelmes vita, ami azonnal véget ér, amikor bosszúból nyomnak egy piros kezet egy értelmes válaszra, csak mert nincs más érvük. Az életben az ilyen emberek szoktak mások külsején nevetni, vagy fenyegetőzni egy vita közben, szóval ők a gyökerek.

De legyen egy jó napod, megengedem, hogy lepontozz, ha már a frusztrációid nem engedik, hogy rendesen használd az oldalt.

2014. máj. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as, pont a hosszabb vitákban jó látni hogy mások hogy éreznek egy-egy kommenttel kapcsolatban. Én már rég feladtam hogy neten bárkit meggyőzzek bármiről, tízen pár év alatt még sose olvastam olyan vitát (vagy akár vettem részt benne), aminek az lett volna a vége hogy valakit sikerül meggyőzni arról hogy tévedett. Egyszerűen itt a gyakorin igazságtalannak érzem hogy kérdező-válaszadó között kialakuló vitákban csak az egyik oldal pontozhat.
2014. máj. 12. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amúgy meglepő, hogy mennyire sok kategóriában elterjedt már ez, illetve mennyire sok az arrogáns bunkó csomó helyen. Anno csak a család kategóriában ment a lepontozás kollektívan, de a múltkor feltettem egy kérdést a pénzügyes kategóriában és elszörnyülködtem, hogy milyen emberek válaszoltak... Komolyan, azt hittem az a stílus csak a 15 éves szex, szerelem kategóriában menő csak, de hát nem...
2014. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
A pontozás a válasz hasznosságát méri, nem a válasz másokban kiváltott érzelmeit hivatott mutatni. Érted? Értelmes vitát nem lehet úgy folytatni, hogy a másik csak azért pontozza le a válaszomat, mert az nem tetszik neki. "Épkézláb véleményem nincs, érvem nincs, de ott egy piros kéz, hát akkor azt kell nyomni." Finoman szólva is ostoba felfogás. Igazából emiatt sok kategóriában nem éri meg rendesen válaszolni, mert csak egy válasz nélküli lepontozás jár érte. Írni kell valami hülyeséget, amin nevet a többség, a kérdező problémája meg le van sz.arva. Pont a te felfogásod rontja el a komolyabb kategóriákat. A pontozás nem lájkolás, csak ezt a többség képtelen felfogni, mert ostoba.
2014. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!