Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már ugy, ha egy...

Voltatok már ugy, ha egy férfi vagy egy nő irt kérdéseket, de inkább a válaszai, kifejezései alapján, megdobbant a szivetek, éreztétek az irásai alapján, hogy na jó ki tudja hogyan néz ki, de egy kicsi lángolást, bizsergést érzek iránta?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem! Na jó ....Vannak itt olyan személyek akiket jó néha olvasni,nem csak trollok járnak ide hanem normális emberek is.Én volt amikor leveleztem itt,de már abbahagytam,amúgy jó volt vadidegenekkel beszélgetni egy kicsit :)
2014. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok annyira kiéhezve, hogy pár sortól bizseregjek.
2014. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
volt egy pasi aki kérdezte hol találna olyan lányt akit kiszolgàhatna aki iranyitanà. na "ott" volt bizsergés....
2014. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nalam a szerelem szex kategoriaban ha l/14 ir!
2014. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha. Eddig meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg valakivel történhet ilyen...
2014. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"ha egy férfi vagy egy nő irt kérdéseket"


Bocs, de nagyon kíváncsivá tettél, hogy még milyen alternatívát ismersz ezen a kettőn kívül?!

2014. ápr. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem már bizsergést, nem is egyszer! Igaz, a tenyeremben, hogy egy jókora pofont lekenjek az illetőnek!!! ;))
2014. ápr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 7/7 :)
2014. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a jó helyesírásra indulok be. :D
2014. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!