Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan 30-35év közötti fiatallal, akiről azt éreztétek, nagyon bölcs a korához képest?

Figyelt kérdés
Ha igen,férfi volt vagy nő?Esetleg a történetéét is megírhatjátok nekem,ha van kedvetek.

2014. máj. 10. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most lesz 34, férfi, hihetetlenül érett és őrjítően megnyugtató(tudom h paradoxonnak hangzik, de ha a szemébe nézek, úgy érzem nem érhet többé baj, mert ő mindenre tudja a választ)...
2014. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Az érettség, bölcsesség szerintem eleve nem kor függvénye, legalábbis egy bizonyos határon túl nem annak a függvénye. 35 vagyok, de találkoztam én már olyan 16 évessel is, hogy csak lestem azon, hogy mennyire bölcs.

- OFF -

Erről eszembe jutott az, hogy az szerintem csak vmi időskori idiótaság, hogy mert én 70-80-90 éves vagyok én sokkal többet tudok, és te nem tudhatsz semmit se. Persze ezzel nem az öregeket/időseket akarom bántani, vagy az ő tapasztalataikat/bölcsességüket lenézni.

2014. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

30-35. Az már nem fiatal.

Másodszor minimum hogy bölcs legyen. Ezekután mitől is vagyunk elhalva?

2014. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3: Neked nem fiatal, de ne magadból indulj ki. Egy 50 túlinak már fiatal.
2014. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esténként szoktam a tükörben látni egyet.
2014. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös, :))
2014. máj. 12. 07:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Teo nagyon bölcs a vv6-ból. 21 éves, de visszafogott és nagyon értelmes.
2014. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!