Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek Conchita...

Mi a velemenyetek Conchita Wurstrol?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 08:50
1 2
 1/19 anonim válasza:
64%
Velemenyem szerint o egy dupla bemi identitas zavarral kuzdo szemely, aki nem tudja eldonteni h ferfi vagy no akar lenni… ha mar ilyen szep alakja van amit sok no megirigyelne, nem kene az az idiota szakall
2014. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nincs vele semmi bajom. Szerintem jól énekelt az Eurovízión és a száma is nagyon tetszett, pont ma tettem rá a telefonomra hogy hallgathassam. Na meg nagyon szép lelkesítő "beszédet" mondott a végén, én örülök, hogy nyert! (Bár részben azért is, mert így ha Ausztriában rendezik a versenyt, akkor végre lesz esélyem kijutni élőben is megnézni. :))
2014. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%

Regényt tudnék írni erről a témakörről, de röviden: én azon tábort gazdagítom, akiket nem zavar/röhögnek a felháborodott embereken/tetszik a polgárpukkasztó megjelenés.

Szerintem nem a tehetsége és dala miatt nyert. Bőven lesöpörte őt a holland és svéd versenyző, sőt mi is. De egyszerűen frenetikus fogás volt egy ilyen nőszemélyt kiállítani oda és szembeszarni a nézőket. Látod, mi lett belőle!

2014. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%

Semmi bajom vele, szerencsétlen megkapja az agyilag korlátolt elmeállapotúaktól azt amit nem kéne úgyis, érdemes megnézni olyan weboldalakat, ahol face-s hozzászólások vannak, nem éppen a 3 diplomás elfogadó emberkék közül vannak azok a kommentárok, amiben kifejezik a gyűlölködésüket, undorukat.

Kisgyerekként emlékszem, az én környezetemben is voltak meleg emberek, én nem lettem meleg, csak annyi lett a különbség, hogy nem kezdek el fröcsögni, ha egy ilyen valakit meglátok magam mellett. Mert vannak jópáran, és a nagyobb részük nagyon szégyelli magát emiatt, elbújna a világ elől. Teljesen ártalmatlan emberek ezek.

2014. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
74%
Persz artalmatlan csak egy idiota
2014. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Telehányok egy vödröt, aztán írom...
2014. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%
Ő olyan ember, aki belülről szép.
2014. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha nem ilyen lenne a külseje, a kutya se figyelt volna fel rá a versenyen. A dala egyáltalán nem ragadt meg bennem, de hát ő nem is ebből profitált mint tudjuk. Számomra ő nem testesíti meg a másság iránti toleranciát, csak egy beteges liberalizmust, ami túl lép minden erkölcsi határt. Régen tudták, hogy az ilyeneknek hol a helyük, ma meg már példaképnek akarják beállítani őket. Szomorú.
2014. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Undorító
2014. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak a hírnévért csinálja ezt a parádét. Vágyik az elismerésre. Amúgy meg, ha pasiként viselkedne le se tojnák.
2014. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!