Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jól cselekedtem?...

Szerintetek jól cselekedtem? Ha durva sztorit akarsz olvasni, olvasd el ezt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Buliztam, sokat ittam, de eléggé tisztán gondolkodtam már, nem is éreztem az alkoholt, csak azt, hogy sokat ittam, és fáradt vagyok. Hazafelé megláttam egy szőke raszta hajú még nálam is vékonyabb srácot egy eléggé testes nagy darab fickóval "verekedni", vagy is csak próbált, mert hadonászott, ő viszont sokszor lecsapta, és volt hogy miután már azt lehetett hinni hogy vége, hátulról paraszt lengős ütéssel arcon csapta még... Neki estek véletlenül a dulakodásban két taxinak. Ott volt egy lány is aki látszólag a raszta hajú szerencsétlent akarta védeni, meg is ütötte párszor a nagy darab fickót, aki azt hiszem a második alkalommal, megfogta a lány kezét, és földre rántotta. Ekkor nem bírtam tovább nézni a helyzetet, mert nem bírom elviselni, ha valaki lányt bánt fiú létére, még ha az ilyet is tesz.... Végre leálltak pont, de én oda mentem, és szó nélkül a srácnak behúztam 2 nagyon nagyot, az nem feküdt el, és jött tovább nekem, majd verekedtünk. Sokat kapott, földre került, azaz a falnak esett fekve, és jött volna még felém, én viszont a talpammal rugdostam vissza, és még ütöttem. Megijedvén magamtól hogy mennyire helyrepofoztam a srác arcát és szanaszét vertem, elsiettem. A szívem majdnem megállt, úgy dobogott, nem tudom miért, talán az ijedtség hogy utánam jön és folytatni akarja, vagy az igen sok hatalmas erőkifejtés miatt, ami után még mindig küzdőképesnek érezte magát... Egy igazi zombi volt a srác.... Beszólt neki a taxis hogy " Na látod, még ez a 20 kilós srác (én) is így helyre gyaláz téged ".... Ez már nem az első eset, hogy utcán verekszem, főként azért, ha valami történik. Barátnőmért, barátomért, egy idegenért aki esetleg bajban van. Szerintetek megérdemelte, hogy így megverjem? Nekem nem esett bajom, az elején rám rontott, majd kitörtem és felülkerekedtem, a jobb kezemen van egy sérülés, amit az egyik foga okozhatott... Elég sok baromság történt mostanában, agresszív is vagyok, pedig higgyétek el, kedves is és rendes is... Lobbanékony ... Szakítottam is a kapcsolatommal... Talán tombolni akartam? Minden esetre ha megérdemelte, ha nem, én nyugodtan fogok elaludni, mert a női nemet, vagy az állatokat bántja, azt gondolkodás nélkül megtámadom, és úgy érzem, hogy megérdemli... Nagyon hülyén érzem magamat, és őrültnek... Egy hangyát sem nyomok agyon, hanem leteszem a földre, de még a muslincákkal is így bánok. Az egyedüli állat amit szívesen megölök, az a szúnyog... De a békés és kedves természetem ellenére mint ha egy őrült volnék, egyszer csak átváltozom és brutálisan széttépek bárkit akit kell... Most hulla vagyok, és megyek aludni :) Remélem mire felébredek, sok jó kis válasz lesz itt! :)

UI: De tényleg, a fickó.... Iszonyat erővel ütögettem, és nem állt le.... Miért nem képes felmérni valaki, hogy nagyon nagyon erősen kapja az ütést, és kaphat még? Miért nem fél? ... Én hiába mentem oda, féltem.... Csak a buták nem félnek?



2014. máj. 11. 05:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Csak ránéztem erre a sztorira, és tényleg annyira durva, hogy bele se kezdek az olvasásába.


Semmi tagolás, semmi átláthatóság, csak egy ömlesztett massza.

Ehhez túl vasárnap van.

2014. máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem cselekedtél jót.

És ha véletlenül olyat ütsz neki, amitől meghal?

Hm?

Nagyon sérülékeny egy ember, nézegess csak a youtube-on ilyen videókat, már az első ütésektől kifekszik valaki.

Ez nem a Tom és Jerry, ahol püfölik egymást fél órán keresztül, és nem lesz semmi bajuk.

Ha így folytatod, hamarosan garázdaságért, súlyos testi sértésél fogsz bíróságra járkálni, előtte még pár napot előzetesben tölteni.

Jó kis kezdet egy élethez....

Szerzel majd boxolóorrot, jópár sérülést, és majd csodálkozol, ha nem akarnak felvenni egy munkahelyre később.

Én se vennék fele gy ilyen kinézetű emberkét, akin látszik, hogy kissé "balhés"

Elmehetsz kőművesnek, burkolónak, szemetesnek, sírásónak, stbstb...

Ilyen esetben a rendőrséget hívd azonnal legközelebb.

Ha meg ideges vagy, szedj valamilyen nyugtatót.

2014. máj. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

...na jó, a nagyján végigszenvedtem magam.


Egyszerűen egy primitív agresszív állat vagy, aki olyanba üti az orrát amibe nem kéne, pusztán a verekedés miatt.

2014. máj. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én végig olvastam ... Hát nem tudom .Járhattál volna rosszul is . Nem értem ..mit szeretnél olvasni ? Hogy jól tetted ,amiért beleavatkoztál ? Ha nincs se kutyád se macskád ...barátnőd (!) ,tedd csak ,ha úgy gondolod .Hidd el másképp fogsz gondolkodni ,ha majd felelősséggel tartozol valakiért .
2014. máj. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jó hogy megvédted azt a csajt, de többet ne üsd bele ilyenekbe az orrod. Egyetértek az előttem szólókkal, hogy ezek a verekedések elég könnyen el tudnak durvulni. Ha olyan helyre ütsz és ottmarad, akkor nem hiszem hogy az életed egy részét börtönbe szeretnéd tölteni..
2014. máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát járhattál volna rosszabul is.

Mert az ok.hogy,a lányt akartad megvédeni de ha téged vert volna el az a fickó?Akkor most bánhatnád hogy,egy idegen miatt jártál igy.

Hidd el nem mindig éri meg bele avatkozni mások dolgába.

Máskor hivd a rendőröket.

Te meg próbáld meg levezetni más dolgokkal a felesleges energiádat.

2014. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Olyan durva volt, hogy szerintem este nem fogok aludni, csak lámpa mellett, meg a macim mellett. :c


Elég lett volna annyi, ha felsegíted a nőt. Nem a te problémád, nem kell belekeveredni.

2014. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jol tetted.nekem is vannak kirohanàsaim ahogy telik az idő egyre jobban tudom kontrollàlni magam.
2014. máj. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó és szép dolog, hogy a lány védelmére keltél, de arra nem gondoltál, hogy az is lehet, hogy épp a nagydarab srác az ártatlan ebben a bunyóban? Különben meg a lány ellen hogy védekezett volna a srác? Talán ez volt a legkíméletesebb vele szemben, hogy a földre rántotta és nem csapta ököllel arcon.
2014. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szinte Dragon ball szintű verekedést képzeltem el, de ebből következi is a következő kérdés: ha ennyire csépeli egymást két ember, akkor mégis mennyire kell gyengét ütni hogy így bírják?:D
2014. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!