Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kötött belém az a nő az...

Miért kötött belém az a nő az utcán? 16/L

Figyelt kérdés

Tegnap reggel mikor mentem a suliba a járdán jött szembe 1 csaj 3pasival kb 20-23éves lehetett.És beszólt nekem nagyon gúnyos hangon hogy:Jajj de csinos vagy erre a 3pasi meg elkezdett hangosan röhögni.Amúgy ciklámen színű leggings volt rajtam és egy hosszú combot eltakaró rózsaszín felső,rajta egy karcsúsított szürke kabát.

Nyomja még mindig a szívem a dolog.

Miért ilyenek az emberek?



2014. máj. 15. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

szia!


Be volt szívva/rúgva

Menőzni akart a férfiak előtt

Szimplán bunkó

A nőkre bukik

Kb ennyi jut eszembe. Ne bánkódj rajta!

2014. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a ciklámen és rózsaszín ruhakombináció tette ezt (valószínűleg elég sokan így gondolták volna, még lehet, hogy én is), csak lehet, hogy másokban lett volna annyi gerinc, vagy tisztelet, hogy megtartják maguknak a dolgot.
2014. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem tanították meg otthon a kulturalt jómodorra. Ciklamenben/rizsaszinben feltunoek az emberek, ha csinos vagy raadasul joval fiatalabb egy masik nonel, akkor ilyen esetre barmikor szamithatsz. Csak tippelek, hogy a harom pasinak feltuntel es jol megneztek es ez nem tetszett a holgynek, hiszen te egyfajta vetelytars vagy megha soha tobbet nem is talalkoztok. Ilyenkor vannak, akik elsutnek gunyos vagy humoros kis poent a jelenlevo ferfitarsaknak caak hogy ujra rafigyeljenek es a korukban mutatkozo hatranyt igy kompenzaljak.


Szoval ne aggodj, nem volt veled semmi baja, csak a koroddal es hogy te meg felvehetsz rozsaszint es ciklament ;-)! Buszken huzd ki magad az utcan ha setalsz, ilyenkor mosolyogj es had nevessenek. Hamaroaan majd jonnek a pasik utanad futtyognek es ajanlatokat tesznek esetek is...

(36/L)

2014. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
A csaj irigykedett, a 3 fószernek meg tetszettél. A Való Világon szocializálódtak és képtelenek az emberi kommunikációra. Te legyél büszke - és legyen benned tartás is.
2014. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pedig kihívó nem voltam mert a felső takarta a combom.

Amúgy az osztálytársaim is dícsérték a ruhám,és mondták hogy csinos vagyok.

2014. máj. 15. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen az élet. Ha tudnád, hogy nekem hányszor szóltak be a lepukkant környékeken a semmiért, pedig én 2 méteres vagyok. Egyes utcáknál 5-10 fős lepukkant tróger bandák csövelnek, a 90%-uk ugat valamit utánad, hogy "beverjem az állad kisköcsög?" meg hasonlókat. Persze csak akkor ha 20-an vannak, egyedül egyik sem szólongat senki után, akkor mind befogja a pofáját, mert egyedül már nem nagy legény. Ez a nő is csak a 3 kanjával mert odaszólni neked, amúgy ha egyedül lett volna, olyan szépen fapofával elment volna melletted, mint a pinty. Nehogy már ilyen kis beszari hitvány emberek véleménye miatt érezd rosszul magad. Ha egy ilyen lelki törést hagy benned, akkor nagyon kemény életed lesz.
2014. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azt olvastam fiú vagy ciklámen leggingsbe eh mondom csodálkozol :D


azért mert viszketett a "pecke" xD szard ez ilyen tipikus egyes embereknél...

2014. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 Lány vagyok!

Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!