Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek milyen napja volt? :-D...

Kinek milyen napja volt? :-D unatkozok, írjatok, meséljetek. :-DD

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkezdtem ismételni a német szavakat, meg sportoltam egy kicsit. Ezen kívül gépeztem. Még tervezek mára egy kis tornát. Neked?:)
2013. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hajrá:) énis kicsit sportoltam, tvztem.. most meg unatkozok..:)
2013. aug. 10. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Tegnap délutántól kezdve ma délelőtt 11ig fent voltam. Délelőtt lementem, vettem nagyméretű rajzlapokat, macskakaját, aztán ledőltem aludni este 6ig. Azóta gépeztem, játszottam, sorozatoztam.


Éjjel majd elkezdem a rajzom a nagy rajzlapra, meg elvileg mosok is...

2013. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Justicar ***** válasza:
Részegen ébredtem kb 3 óra alvás után, nemrég sikerült teljesen kijózanodni, de max fél óra és indulunk rátölteni egyet-kettőt. :D
2013. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Unatkozok szóval mesélek..

Nyaralásról utaztunk haza és a hülyeségem miatt nem kaptam meg a cipőt amit egy csomó ideje akartam :@

Közbe olvastam,zenét hallgattam,nyelvet tanultam,videókat néztem,elaludtam bő 5 PERCRE aztán hazajöttünk és végig ellenőriztem, hogy vannak a bogarak a szobámban XD

Majd találkoztam barátnőmmel és kipakoltam a bőröndömből,neteztem és most itt vagyok:D

2013. aug. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 walk w1th mee ***** válasza:

tegnap hazajöttem részegen és anyám ezt sikeresen meg is állapitotta amikor nem tudtam egyenesen menni:D

felébredtem,még nagyon másnapos vagyok,ettem,zenéthallgattam,és sorozatnézni készülök:D

mára csak a döglés itthon szitu marad:(

és kellene tanulnom pótvizsgára:/

2013. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Különleges. Reggel én vettem észre, hogy kidőlt a legalább 10 éves gömbszivarfánk. (lombkoronájának átmérője: 2,5-3m) És kis híján, elájultam, és legalább fél percig bámultam a kidőlt fát, mire felfogtam az egészet. Aztán felvágtuk, és hátravittük, délután, most meg készülődünk a rokonokhoz. Reggel meglocsoltam az egyik fánknak a koronáját alulról, és ezer meg ezer ezer apró fehér károkozó bogár reppent fel, ezzel magyarázható az, hogy a fa levele 1-2 helyen elsárgult, "genyes lett". Azon kívül xbox-on játszottam.
2013. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!