Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit hazudjak ha valaki megkérd...

Mit hazudjak ha valaki megkérdezi hogy miújság?

Figyelt kérdés
Olyan unalmas minden, nem történik semmi, ha egy rokon vagy bárki más megkérdezi miújság mit hazudjak? Tudtok valami jó kitalált sztorit? Amiből el lehet kezdeni egy beszélgetést.
2014. máj. 16. 18:16
 1/3 Bukor Peti ***** válasza:
ha nekem tesznek fel ilyen kérdést akkor mindég azt mondom, hogy nem történt semmi izgalmas dolog :-)
2014. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is ezt szoktam mondani, de akkor általában ott rögtön vége is van a beszélgetésnek.
2014. máj. 16. 18:29
 3/3 yuda ***** válasza:

Nagyon gyerekesnek tűnik a kérdésed, ebből azt a következtetést vonom le, hogy elég fiatal lehetsz. :)


Elárulom, életed során még sokezerszer megkérdezi valaki, hogy mi újság veled. Nem csak ezt, mert a másik hasonló kérdés az, hogy -hogy vagy?

Nem kell erre semmit hazudnod és ne érezd satuban magad, hogy hazudni kell. Mond azt, mint több millió más ember a világon.


- Mi újság?

- Semmi különös. És veled?


- Hogy vagy?

- Kösz jól. És te?


Általában ezek többsége úgynevezett udvariassági kérdés. Ha valamire igazán kíváncsi, akkor majd konkrétan rá fog kérdezni.

Gyakran csak megkérdezik hogy vagy és amúgy se érdekli, ideje sincs rá, hogy elmeséld, mert már megy is tovább.


Mások úgy tudnak ilyeneket kérdezni, hogy közben nézi a szemed, mintha beléd akarna látni és kényelmetlenül vizslat. A lényeg amit írtam. Mond, hogy semmi különös és kérdezz vissza. Hamarabb szabadulsz.

2014. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!