Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire személyes kérdés az,...

Mennyire személyes kérdés az, hogy valaki hány éves? Milyen dolog, ha valaki megkérdezi interneten egy idegentől?

Figyelt kérdés
Mert engem nem zavar, de úgy látom elég sok ember nem szeret ilyenre válaszolni.
2014. jan. 8. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegtelen, ha egy szellemi síkon vannak.
2014. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos számon túl nem szeretnek. A fiatalokat nem érdekli.
2014. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eléggé személyes. Személyközi kapcsolatokban nem szabad, hogy számítson, hacsak nem páet keresel magadnak, vagy a Stat. Hivatalnak mondod be a számot.


Internetes kapcsolatokban nem számít, mivel bármit is mond, úgysem tudod bizonyítani. Sem, azt, hogy kicsoda, sem azt, hogy hány éves - addig, amg nem találkoztok élőben, vagy nem küld neked fotót magáról (de még az is csalós lehet, ha régi képet tesz fel.)


Ha valakinek ez nagyon kell, ez a szám, az mindig beszédes: ha leírom, hogy hány éves vagyok, akkor rögtön jönnek a dobozolások és az előítéletek, és már nem arra figyel, hogy MIT írok, hanem azt, hogy KI lehetetek...

2014. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!