Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, ha akárhol pl. buszon...

Fiúk, ha akárhol pl. buszon egy idegen fiú odamenne hozzátok mert beszélgetni akar, mit reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Meg mit gondolnátok róla?
2014. máj. 17. 10:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem olyan akivel még sose beszéltetek maximum csak láttátok párszor már vagy azt se.
2014. máj. 17. 10:32
 2/12 anonim ***** válasza:
Főleg bizalmatlan volnék, de az ösztön az ösztön, szóval valszeg kapna esélyt kimagyarázni magát.
2014. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám róla, hogy egy közvetlen ember és biztosan unja az utazást :P Nem gondolnék másra első körben, mert én is elég közvetlen ember vagyok, bár ha a külseje gyanúra adna okot, akkor lehet, hogy melegnek gondolnám, bár annyira nem vagyok jóképű, hogy csak úgy rám mozduljon valaki, szóval ezt a lehetőséget elég valószínűtlennek tartom, bár most belegondolva a legelső gondolatom az lenne, hogy ki a fene ez, ismernem kellene valahonnan? :P
2014. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Csak közömbös témákról beszéltem vele és nem történt semmi.
2014. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
meleg vagy?
2014. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak ismerkedni szeretne,barátokat szerezni! Nekem pont nemrég volt egy ilyen...nem volt semmi extra,beszélgettünk már nem 1-szer :)
2014. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Általában hosszabb utakon, vonaton, buszon beszélni szoktak velem emberek, így nem feltétlen lenne fura. Volt olyan aki akkor került fel Pestre, és voltak sztorijai gólyahétről, satöbbi, volt aki idősebb volt, meg volt olyan is aki szintén a közelben lakik és volt miről beszélni. De volt olyan is, akivel egy suliba jártunk, de más osztályba, és kb 2x ha láttam, de megismert arcról, és néha dumáltunk ha úgy utaztunk haza.


Mondjuk egy bkv-n a 7-es buszon furább lenne.

2014. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meghallgatnám amit mond, de se több se kevesebb. Ha utazok akkor nem szeretek beszélgetni csak zenét hallgatni. A HÉV-en is utálom mikor leül mellém egy idős ember és beszélni kezd hozzám.
2014. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha az illető csak beszélgetni akar, akkor semmi gond, lehet trécselni bármiről. De ha ettől többet akar, mondjuk kinyílvánítja valamilyen módon vagy formában, hogy meleg, na akkor gond van. Ha rühelled az ilyet, akkor mondd meg nyíltan, hogy nem akarsz vele többet beszélni. Ennyi.
2014. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom a közvetlen emberekkel, de buszon, vonaton stb.ne jöjjön hozzám dumálni senki csak azért, mert kétszer látott! Az ilyen idegesítő szerintem.

Szóval, attól függ... Ha épp jobb kedvemben vagyok, és érdekeset mond, akkor lehet, erőt vennék magamon és dumálnék vele, de ha nem érdekel, amit mond, akkor lekoptatnám.

2014. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!