Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 35-40 éves nők! Milyen életete...

35-40 éves nők! Milyen életetek van? Bejött valakinek az, amiről kislányként álmodozott?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen más életem van, mint amit gyerekkoromban gondoltam. De nem vagyok elégedetlen. Majd az idő eldönti, hogy így jó-e :)
2014. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég siralmas gyerekkorom volt, túl nagy álmokat nem dédelgettem, ezért minden ami történt csak pozitív. Teljesen elégedett vagyok az életemmel, a megpróbáltatások ellenére is.
2014. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát a gyerekkori álmodozások sehol nincsenek. Felnőttként meg nem álmodtam meg a jövőmet, csak sodródom. Így sincs panaszra okom, mert elég boldogan éldegélek.

42/N

2014. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát, nem igazán, de nem vagyok elégedetlen


gyerekkoromban - most


nem akartam soha gyereket - van kettő :)


táncosnő akartam lenni vagy író - egyik sem, bár sokat írok, jelent is meg cikkem itt-ott és a tánc most is megdobogtatja a szívem


nem akartam egyáltalán külföldi férjet - az van :P


nem akartam külföldön lakni - hát igen, persze, hogy külföldön lakom :D


A tervek jó dolgok, de ha nem arra visz az utad, akkor is meg kell találni a szépséget a jelenben. Hú, ez kicsit közhelyes, de tényleg így van :)


És neked, kedves kérdező?

2014. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem teljesen bejött, amit szerettem volna... családi ház, ahol felnőttem (2 hónap múlva költözünk, építkeztünk, pedig 10 évig az ország másik felén laktam és nem gondoltam, hogy valaha ez valóra válhat :D) gyerekekkel szerettem volna foglalkozni... magán bölcsiben dolgozom, bár jelenleg gyes-en vagyok itthon 6 hetes kisfiammal :) mindig szerettem volna énekelni... hobbiként: van egy zenekar amiben már 4 éve énekelek :) szóval igen nekem bejött és kiegyensúlyozott boldog életem van :) (39N)
2014. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem sincs okom panaszra,boldog vagyok és megvan mindenem,egy pici babát kivéve.De már dolgozunk az ügyön:)
2014. máj. 19. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!