Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy kislanykent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy kislanykent nagyon szep voltam es 17 eves koromra fokozatosan csunya lettem?

Figyelt kérdés

Nagyon nem igazsag, ahogyan mulnak az evek fokozatosan csunyabb leszek. Kicsikent pont igy neztem ki, mint Balint Antonia kislanya: [link]


Azota a hajam is szepen besotetult, mára sotet barna.


2014. máj. 14. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Ez a természet rendje. A nők ahogy öregszenek, egyre csúnyábbak lesznek, a férfiak meg egyre szexibbek.
2014. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van, aki a korával egyre szebb lesz, és van, aki csúnyább... mit takar, hogy most csúnya vagy?
2014. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem a hajszín dönti el, hogy valaki szép vagy csúnya, ráadásul ízlés kérdése. Magaddal nem vagy megelégedve, ez egyértelmű, de ettől lehet, hogy más nem így gondolja. Leginkább a kisugárzáson múlik a dolog szerintem, személy szerint én sem vagyok szép, vagyis nem tartom magam annak, de a környezetemben mégis annak érzem magam, mert pozitív a kisugárzásom és az emberek is ezt tükrözik vissza felém. :)

Egyébként azokon a napokon, amikor nem érzem jól magam a bőrömbe, olyan dolgokat teszek, amiknek köszönhetően ezen tudok változtatni. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak próbálj ki pl. új frizuratippeket, rengeteg videót tudsz találni a neten erről, csináld meg a körmödet, esetleg tornázz kicsit, táncolj, stb. Ha leírod, hogy miért nem tartod szépnek magad és hogy milyen területen nem vagy elégedett, jobban tudok segíteni ha gondolod. :)

Addig is fel a fejjel! :)


21/L

2014. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én fordítva vagyok vele hálistennek. Bár most sem tartom magam szépnek (sőőőt...), de most már legalább van aki annak lát, vagy szokták mondani, míg néhány évvel ezelőtt csak csúfoltak hogy milyen csúnya vagyok. :P Amúgy valószínűleg csak Te látod így, de ha akarsz küldj képet és kifejtem a véleményem. :D 17L
2014. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nyomhatsz egy képet, nah megmondom, csak nem vagy rossz

F20

2014. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is milyen aranyos kisfiú voltam, csak az osztályban 4 lány volt belém szerelmes még az általános negyedikben. Most meg minden lány rondának nevez.
2014. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is meg néznélek lehet hogy csak beképzeled hogy csúnya vagy nem te lenél az első ilyen lány de ha képet látnák őszinte lennék hozzád
2014. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért egy 17 éves még nem öreg!!! Jó vicc!!!

Egyébként lehet, hogy most kamasz korban vagy é s gyönyörű nő leszel! Ne csüggedj!

A lányom csoda szép lány és voltak kissé csúnyább korszakai! :-)

2014. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Dettó mint egyik ismerősöm... 17 éves lány és tényleg aranyos, szép meg dögös meg minden de hiába mondja neki ezer személy mégis az ellenkezőjét állítja és siránkozik, látszik rajta h ő ezt teljes mértékben elhiszi magáról h csúnya meg minden...:/
2014. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!