Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta nagyon tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nagyon tetszem neki és hogy mennyit álmodozott rólam. Akkor miért nem akar engem?

Figyelt kérdés
Nem győzte mondogatni hogy "Te egy olyan lány vagy akiről nagyon sokat álmodoztam és mennyire szerettem volna veled összejönni" Tudom hogy tetszettem neki mondjuk. Ehhez képest az első veszekedésnél kidob engem és nem is akar békülni (féltékeny voltam de teljesen jogosan, mert egy másik csajjal volt sétálni, nem pedig velem). Mondjuk csajozós típus, lehet csak be akart hülyíteni ezzel a szöveggel.
2013. máj. 16. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

attól hogy sétált egy lánnyal nem jelent semmit,lehet hogy rokona vagy ismerőse volt

Van egy sanda gyanúm hogy tényleg csak szédített

2013. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!