Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől férfi egy húszas éveiben...

Mitől férfi egy húszas éveiben járó pasi?

Figyelt kérdés
Az adott kérdésre várnám a válaszokat, főképpen fiatal lányoktól vagy pasiktól :)
2014. máj. 19. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
1-essel kezdődik a személyi száma :))
2014. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Akartam írni, egy csúnyát, de moderálták. :D Na, mégis mitől lenne férfi? Amúgy értem én, hogy mire akarsz ezzel rávilágítani....de pl az én férjem a húszas éveiben jár, és ő a számomra tökéletes férfi, férj, apa egyben. Mitől lenne nála jobb, "férfibb" egy 30-40-es pasi, aki elhagyja a családját egy tizenéves fruskáért??
2014. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
XY nemi kromoszómákkal rendelkezik.
2014. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
18 éves kortól hivatalosan férfi az illető, ez társadalmi megszabás. Nem tekinted férfinak, aki a 20-as éveiben jár?
2014. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
23%

A mai világban a nőknek 4 dolog miatt férfi a férfi!


1. Olyan izmos legyen mint Schwarzenegger!

2. Hasonló feje legyen mint Brad Pittnek!

3. Akkora micsodája legyen mint Overdosenak!

4. Legyen gazdag! (ez a legfontosabb)


Ha ezek nincsenek meg akkor már nem nem vagy férfi! Csak egy lúzer senki vagy a nők szemébe.

2014. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző, azért a huszonéves egyetemista libákat, meg a kis tiniket ne tekintsük már nőnek. Ha a nőt mint egy érett, értelmes felnőttet értjük, akkor harminc alatt baromi kevés a nő.
2014. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Aztamindenit, hogy itt mennyi embergyűlölő (vagy csak féltékeny) egyed van. Menjetek inkább, tegyétek magatokat hasznossá! Sportoljatok pl. ;)
2014. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Belsőleg, tulajdonságai:

- Legyen magabiztos, önálló és ne anyuci szoknyája mellett legyen állandóan, ne nyafogjon, mint egy kislány (tapasztalat), de semmiképpen se legyen beképzelt. A nagyképű, arrogáns pasikat utálom, főleg ha nincs mire büszkének lennie..!

- Ha tud felelősségteljesen viselkedni és nem egy link alak. Megvan a magához való esze.

- Ha ki tudja mutatni az érzelmeit, de azért nyálas se legyen :D

- Nem árt, ha ért kisebb barkácsoláshoz, ház körüli dolgokban, hogy ne kelljen szerelőt hívni egy villanykörte kicseréléséhez.

- Legyen vicces és szellemes, lehessen vele nevetni :)


Külsőleg:

- szerintem az izompacsirta és a csont & bőr alkat között legyen, tudjam átölelni, érezzem, hogy vigyáz rám, de nem tartom férfiasnak azt, ha valakin 100 kiló izom van, sőt inkább megijeszt. De az se férfias, ahogyan manapság általában a fiatal srácok kinéznek: 50 kiló vasággyal együtt, színes répanaci, pink póló stb.. tudjátok szerintem miről beszélek.

- Ha jól áll neki, akkor legyen szakálla, borostája, mert szerintem az szexi tud lenni nagyon :) (persze vannak akik attól csak hajléktalannak fognak kinézni, azoknak nem ajánlatos :D)

- És természetesen adjon magára.. ismerek olyan fiatal srácokat, akik barátnőt keresnek, de mégis úgy öltözködnek, hogy az valami szörnyű és nem értik miért nem találnak párt. Nem kellenek márkás és drága cuccok meg öltöny. Dehogyis! Csak ne szakadtan, lógó ruhában és mosatlan fogakkal, zsíros hajjal jelenjen meg az illető.. (volt ilyen randin régebben és elgondolkodtam, hogy ha ilyen külsővel jön egy első randira akkor milyen lehet "hétköznap"? :S és kb. fél órával a tervezett előtt leléptem, mert cikinek éreztem. Pedig egyébként egy rendes srác lett volna..)


Hát így körülbelül ezek jutottak most hirtelen eszembe, 25/N vagyok.

2014. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!